تمام نیروهای مسلح یمن جهت مقابله با متجاوزان در آمادگی کامل
هستند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تمام نیروهای مسلح یمن جهت مقابله با متجاوزان در آمادگی کامل
هستند
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از المیادین، سرلشکر محمد العاطفی وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن در صنعا گفت که آماده سازی های نظامی ائتلاف متجاوز سعودی نشان می‌دهد که توسل آنها به آتش بس به منظور ساماندهی وضعیتشان جهت ادامه تجاوز بوده است.
بر اساس این گزارش، سرلشکر محمد العاطفی افزود که هدف اصلی که ائتلاف متجاوز سعودی و حامیانش به دنبال آن هستند، طولانی کردن زمان تجاوز است.
وی تاکید کرد: هدف ائتلاف متجاوز تداوم چپاول ثروت‌های ملی و بکارگیری بنادر و جزایر یمن در راستای منافع خود است.
العاطفی همچنین تصریح کرد که تمام نیروهای مسلح یمن برای ادامه نبرد علیه متجاوزان به صورت شدیدتر در آمادگی کامل قرار دارند. نیروهای مسلح برای تعامل با هرگونه اقدام تجاوزکارانه و واکنش به متجاوزان در عمق مواضع خود از توانایی کامل برخوردار هستند.
سازمان حقوق بشری انتصاف روز شنبه اعلام کرد که هشت هزار و ۱۱۶ کودک یمنی از ابتدای تجاوز سعودی – آمریکایی به این کشور شهید یا زخمی شده اند.
از ابتدای تجاوز ائتلاف سعودی – آمریکایی به یمن در سال ۹۴ تاکنون، ۳ هزار و ۸۶۰ کودک یمنی شهید و ۴ هزار و ۲۵۶ کودک دیگر زخمی شدند.
براساس گزارش این نهاد حقوق بشری، حدود ۶ هزار غیر نظامی یمنی براثر حملات ائتلاف سعودی دچار معلولیت شده اند که ۵ هزار و ۵۵۹ نفر از آنها را کودکان تشکیل می‌دهند.
در این گزارش آمده است: از حدود ۱۰ میلیون کودک یمنی در سن مدرسه ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار کودک از تحصیل محروم شده اند. براثر محاصره همه جانبه ملت یمن و افزایش سوء تغذیه، افزون بر ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار کودک زیر پنج سال از سوء تغذیه رنج می‌برند. امیدوارم از خبر تمام نیروهای مسلح یمن جهت مقابله با متجاوزان در آمادگی کامل
هستند
راضی بوده باشید.

تمام نیروهای مسلح یمن جهت مقابله با متجاوزان در آمادگی کامل
هستند  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۲۱ ۰۲:۳۷:۳۶