تمام ظرفیت‌های شهر باید توسط شهرداری به کار گرفته
شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تمام ظرفیت‌های شهر باید توسط شهرداری به کار گرفته
شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، محمدرضا عظیمی زاده در دیدار با شهردار میبد، معاونان و مدیران شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر میبد، اولویت اصلی سازمان همیاری را کار و ارائه خدمات با کیفیت به مردم عنوان و اظهار کرد: سازمان همیاری شهرداری‌های استان یزد ظرفیتی است که در کنار شهرداری‌ها و برای خدمت به مردم قرار دارد و اولویت اصلی ما در سازمان همیاری کار است.
وی ادامه داد: مردم ولی نعمت ما هستند و رضایت خدا در رضایت مردم است بنابراین برای شهر پروژه‌های بزرگ و ماندگار تعریف کنید و از انجام کارهای بزرگ هراسی نداشته باشید.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان گفت: اگر کارهای ماندگار در شهر تعریف و اجرا شود مردم خود حامی عملکرد شهرداری می‌شوند و فعالیت‌های شهرداری و شورای شهر را تبلیغ می‌کنند.

وی تصریح کرد: ساختار شهرداری باید به گونه‌ای فعالیت کند که چابک و سبک باشد و تمام ظرفیت‌های شهر در فعالیت‌های شهرداری و شورا پوشش داده شود.
عظیمی‌زاده عنوان کرد: در سازمان همیاری شهرداری‌های استان به همکاران تاکید کرده‌ایم که طول خدمت یک بازه زمانی مشخصی دارد و اگر نمی‌توانیم طول خدمت را افزایش دهیم باید عرض خدمت را زیاد کنیم و این افزایش عرض خدمت با تعریف کردن پروژه‌های متعدد با کیفیت و افزایش حجم فعالیت‌ها و خدمت به مردم امکان‌پذیر خواهد بود.
در این نشست مجید بهارستانی شهردار و محمدجواد کارگر رییس شورای شهر میبد ضمن اشاره به پتانسیل‌های فراوان شهر میبد و تقدیر از فعالیت‌های سازمان همیاری شهرداری‌های استان در اجرای پروژه‌های مشارکتی شهرداری میبد، خواستار افزایش این همکاری‌ها در راستای خدمت بیشتر به مردم میبد شد. امیدوارم از خبر تمام ظرفیت‌های شهر باید توسط شهرداری به کار گرفته
شود
راضی بوده باشید.

تمام ظرفیت‌های شهر باید توسط شهرداری به کار گرفته
شود  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۳۰ ۰۲:۴۰:۵۴