تل آویو به لرزه درآمد/ شلیک بیش از ۱۰۰ موشک به شمال اراضی
اشغالی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تل آویو به لرزه درآمد/ شلیک بیش از ۱۰۰ موشک به شمال اراضی
اشغالی
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از وبگاه صدی البلد، گروه‌های مقاومت فلسطین با ده‌ها موشک شهرهای تل آویو، قدس اشغالی، بئر السبع، اشدود، عسقلان، نتیفوت و سدیروت را هدف حملات موشکی قرار دادند.
بر پایه این گزارش، گردان‌های القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی از شلیک بیش از ۱۰۰ موشک و راکت به شهرهای اشغالی از جمله تل آویو، قدس اشغالی، عسقلان، بئر السبع خبر دادند.
همزمان صدای آژیر حملات موشکی در شهرک‌های منطقه موسوم به غلاف غزه هم مرز با نوار غزه به صدا درآمده و ۲ فروند موشک به صورت مستقیم به شهر سدیروت اصابت کرده است.
ساعاتی پیش نیز گردان‌های فلسطینی القسام، شاخه نظامی جنبش مقاومت حماس شهرهای تل آویو و قدس اشغالی را هدف حملات موشکی خود قرار داده بودند.
نیروهای مقاومت فلسطین از شنبه ۱۵ سایت احکامماه برابر با ۷ اکتبر ۲۰۲۳ عملیات همه جانبه و بی نظیری با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی آغاز کرده‌اند.
با آغاز عملیات و حملات نیروهای مقاومت فلسطین فقط در ۲۰ دقیقه، ۵ هزار راکت به سمت مواضع صهیونیست‌ها روانه شد و هم‌زمان با آن پاراگلایدرهای حماس بر فراز سرزمین‌های اشغالی به پرواز درآمدند تا آسمان برای اشغالگران ناامن‌تر از همیشه شود. امیدوارم از خبر تل آویو به لرزه درآمد/ شلیک بیش از ۱۰۰ موشک به شمال اراضی
اشغالی
راضی بوده باشید.

تل آویو به لرزه درآمد/ شلیک بیش از ۱۰۰ موشک به شمال اراضی
اشغالی  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۱۷ ۰۲:۳۹:۲۵