تلفات انفجارهای قدس افزایش یافت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تلفات انفجارهای قدس افزایش یافت به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از المنار؛ منابع عبری زبان از افزایش آمار تلفات انفجار صبح چهارشنبه در بیت المقدس خبر می‌دهند.
در همین ارتباط نیز روزنامه عبری زبان یدیعوت أحرونوت شامگاه شنبه گزارش داد که «تیدسا طوشاما» که سه روز پیش در انفجار ورودی بیت المقدس به شدت مجروح شده بود، بر اثر جراحات وارده کشته شد.
با کشته شدن یکی از مجروحان انفجارهای بیت المقدس، شمار تلفات این حادثه به دو نفر افزایش می‌یابد.
در جریان انفجارهای بیت المقدس، حداقل یک نفر در همان محل انفجار کشته و حدود ۵۰ نفر نیز زخمی شدند.
منابع عبری، صبح چهارشنبه گذشته از وقوع دو انفجار در قدس اشغالی و هلاکت یک نفر خبر دادند. در پی این انفجار، «یائیر لاپید» نخست وزیر موقت رژیم صهیونیستی به منظور ارزیابی وضعیت دستور برگزاری نشستی فوق العاده را صادر کرد. همچنین «بنی گانتز» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به همراه معاون رئیس ستاد ارتش و رؤسای بخش عملیات، اطلاعات، بخش‌های سیاسی-امنیتی در وزارت جنگ و هماهنگ کننده عملیات‌های پلیس نیز به این جلسه فرا خوانده شدند. بر همین اساس، سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که در پی انفجارهای صبح چهارشنبه در قدس اشغالی، «آویو کوخاوی» رئیس ستاد کل ارتش این رژیم سفر خود را به آمریکا نیمه تمام گذاشته و قرار است به فلسطین اشغالی بازگردد. امیدوارم از خبر تلفات انفجارهای قدس افزایش یافت راضی بوده باشید.

تلفات انفجارهای قدس افزایش یافت  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۲۷ ۰۲:۳۹:۲۱