تلفات اشغالگران طی شبانه روز گذشته/ چند نظامی کشته
شدند؟

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تلفات اشغالگران طی شبانه روز گذشته/ چند نظامی کشته
شدند؟
به گزارش سوالات شرعی و احکام، منابع عبری زبان به زخمی شدن دو نظامی صهیونیست این رژیم در حمله موشکی امروز حزب الله اذعان کردند.
رسانه‌های رژیم صهیونیستی جمعه شب اعلام کردند در حمله موشکی از جنوب لبنان به شهرک کریات شمونا در شمال فلسطین اشغالی ۲ نظامی اسرائیلی زخمی شدند.
از سوی دیگر، رسانه‌های خبری جمعه شب اعلام کردند که حزب الله لبنان شهرک صهیونیست نشین «مرگلیوت» در منطقه الجلیل اعلی در شمال فلسطین اشغالی را با ده‌ها موشک هدف قرار داد و خسارت‌هایی به آن وارد کرد.
ساعاتی پیش نیز، رسانه جنگ حزب الله لبنان اعلام کرد که رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان عصر امروز جمعه مقر تازه تأسیس لشکر ۹۱ در اییلیت را که محل استقرار افسران و نظامیان رژیم صهیونیستی است را در واکنش به بمباران روستاهای مرزی جنوب لبنان هدف حملات موشکی قرار دادند.
عصر امروز جمعه نیز حزب‌الله لبنان بار دیگر اعلام کرد که دو پایگاه الرمثا و السماقه واقع در ارتفاعات کفرشوبا را با موشک‌های خود هدف قرار داد.
همچنین، حزب‌الله روز پنج‌شنبه نیز به عنوان بخشی از پاسخ به ترور یکی از فرماندهان آن در حمله روز چهارشنبه اشغالگران در جنوب لبنان، مقرهای نظامی این رژیم را در آن سوی مرز «با بیش از ۲۰۰ موشک» هدف قرار داد.
پیش از این «هاشم صفی الدین»، رئیس شورای اجرایی حزب‌الله لبنان روز پنج‌شنبه تاکید کرد که واکنش به ترور سردار «محمد نعمه» از روز چهارشنبه آغاز شد و ادامه خواهد داشت و جبهه همچنان شعله ور و قدرتمند باقی خواهد ماند.
حزب‌الله لبنان در چندماه گذشته در پی جنایات هولناک رژیم صهیونیستی در نوار غزه و نسل‌کشی فلسطینیان در این منطقه، مواضع نظامی این رژیم را در شمال سرزمین‌های اشغالی هدف قرار داده است؛ موضوعی که سبب هراس صهیونیست‌های شهرک‌نشین در این مناطق شده است.تاکنون ده‌ها هزار صهیونیست از ترس حملات مقاومت از شهرک‌های نزدیک مرزهای لبنان خارج شده‌اند. امیدوارم از خبر تلفات اشغالگران طی شبانه روز گذشته/ چند نظامی کشته
شدند؟
راضی بوده باشید.

تلفات اشغالگران طی شبانه روز گذشته/ چند نظامی کشته
شدند؟  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۰۶ ۰۲:۴۰:۲۲