تلاش نتانیاهو برای گفت‌وگوی تلفنی با سیسی ناکام
ماند!

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تلاش نتانیاهو برای گفت‌وگوی تلفنی با سیسی ناکام
ماند!
به گزارش سوالات شرعی و احکام، شبکه ۱۳ رژیم صهیونیستی، چهارشنبه شب گزارش داد که عبدالفتاح السیسی، رییس جمهور مصر تماس تلفنی بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی را رد کرده است.
در این گزارش، علت رد این تماس از سوی السیسی، اختلاف دو طرف درباره تهدید اخیر تل‌آویو به انجام عملیاتی نظامی در منطقه «رفح» و محور «فیلادلفیا» در خط مرزی مصر و فلسطین اشغالی عنوان شده است.
منابع فلسطینی اخیراً گزارش داده‌اند که صهیونیست‌ها حملات خود را در مناطق جنوبی نوار غزه تشدید کرده است.
آژانس کاریابی و امدادرسانی سازمان ملل برای آوارگان فلسطینی امروز در این ارتباط خبر داد: در حمله تانک‌های اسرائیلی به یک پناهگاه غیرنظامیان در جنوب نوار غزه دست‌کم ۹ فلسطینی به شهادت رسیده‌اند.
کانال ۱۳ به نقل از دو منبع که آن‌ها را آگاه خواند، گفت که دفتر نتانیاهو در حال هماهنگی با طرف مصری برای برقراری تماسی تلفنی میان نتانیاهو و السیسی بوده که این کار «بی‌فایده بوده است».
رییس جمهور مصر و بنیامین نتانیاهو آخرین بار در ماه ژوئن سال گذشته میلادی به دنبال حمله یک نیروی امنیتی مصر به نام «محمد صلاح ابراهیم» به تعدادی از نظامیان اسرائیلی با یکدیگر گفت‌وگو کردند؛ حمله‌ای که به دنبال آن ۳ نظامی اسرائیلی کشته شدند و یک نفر دیگر به شدت زخمی شد. امیدوارم از خبر تلاش نتانیاهو برای گفت‌وگوی تلفنی با سیسی ناکام
ماند!
راضی بوده باشید.

تلاش نتانیاهو برای گفت‌وگوی تلفنی با سیسی ناکام
ماند!  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۲۵ ۰۲:۳۹:۳۹