تلاش دولت سیزدهم برای حل مشکلات انقلابی است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تلاش دولت سیزدهم برای حل مشکلات انقلابی است به گزارش سوالات شرعی و احکام، آیت‌الله رسول فلاحتی در دیدار با سید محمد حسینی معاون پارلمانی و امور مجلس رئیس جمهور با اشاره به دستاوردها و خدمات خوب دولت سیزدهم اظهار کرد: تورم و مشکلات اقتصادی سبب شده بعضی خدمات دولت دیده نشود.
نماینده ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه نگاه لیبرالی به اقتصاد کشور در بعضی دولت‌ها سبب محرومیت برخی استان‌ها و ایجاد آسیب شده است، گفت: بجز دولت شهید رجایی و رهبری، سایر دولت‌ها که روی کار آمدند بعضاً نگاه انقلابی نداشتند اما حرکت و تلاش دولت سیزدهم واقعاً انقلابی است.
آیت‌الله فلاحتی با اشاره به تلاش مجدانه، مستمر و میدانی دولت سیزدهم برای رفع مشکلات مردم تصریح کرد: توجه همه جانبه و به‌موقع دولت در عرصه‌های مختلف برای مشکلات قابل تقدیر است.
امام جمعه رشت با تاکید بر ضرورت توجه و میدان دادن به نیروهای توانمند جوان در عرصه‌های مختلف اضافه کرد: جوانان توانمند و دلسوز را باید وارد عرصه کنیم؛ این نکات به استانداران توصیه و تاکید شود.
وی با بیان اینکه میدان دادن به جوانان توانمند و بانشاط موجب تشویق و امیدواری نسل جدید و آینده خواهد شد، اظهار کرد: همه مسئولان باید ایجاد امید در نسل جدید را جدی بگیرند؛ معتقدیم این نسل باید امیدوار باشد.
نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان ضمن ابراز خرسندی از استقبال جوانان برای شرکت در انتخابات مجلسِ آینده گفت: رهبر معظم انقلاب نیز همواره تاکیداتی پیرامون ورود جوانانِ علمی، توانمند، صاحب اراده و ایده به عرصه‌های مدیریتی و مهم داشته‌اند که باید مورد توجه باشد؛ ما معتقدیم این طیف از جوانان در کشور، بسیار هستند.
آیت‌الله فلاحتی ادامه داد: افتتاح فاز ۱۱ پارس جنوبی نیز اخیراً با اتکا به توانمندی‌های داخلی و استفاده از ظرفیت جوانان رقم خورد که نشان می‌دهد در همه عرصه‌ها افراد توانمندی داریم که باید از وجود و ظرفیت آنان به خوبی استفاده شود.
امام جمعه رشت خواستار ایجاد ساز و کاری جهت دیده شدن بیشتر تلاش‌ها و خدمات دولت شد و تصریح کرد: دولت ساز و کاری ایجاد کند تا مردم خدمات و تلاش‌های دولت را ببینند.
وی با بیان اینکه منطقه ویژه اقتصادی ما دستخوش حادثه است، تصریح کرد: توسعه اختیارات برای نمایندگان عالی دولت در استان‌ها یکی از عوامل تأثیرگذار در این عرصه است که باید توجه شود.
‌ امیدوارم از خبر تلاش دولت سیزدهم برای حل مشکلات انقلابی است راضی بوده باشید.

تلاش دولت سیزدهم برای حل مشکلات انقلابی است  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۲۶ ۰۲:۴۰:۵۰