تلاش «ترامپ» برای تاثیرگذاری بر نتایج انتخابات ۲۰۲۰ فاش
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تلاش «ترامپ» برای تاثیرگذاری بر نتایج انتخابات ۲۰۲۰ فاش
شد
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از یورو نیوز، بر اساس یک فایل صوتی که روزنامه «دیترویت نیوز» آن را به تازگی به دست آورده است، دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین آمریکا شخصاً دو مقام انتخاباتی در ایالت میشیگان را تحت فشار قرار داده بود تا نتایج محلی انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ را تأیید نکنند.
این روزنامه گزارش داد که در جریان تماس تلفنی رئیس جمهور وقت آمریکا که در تاریخ ۱۷ نوامبر سال ۲۰۲۰ میلادی انجام شد، دونالد ترامپ به دو مقام انتخاباتی که هر دو عضو حزب جمهوری‌خواه بودند، گفت که اگر نتایج را تأیید کنند «به دردسر» خواهند افتاد.
ترامپ در این فایل صوتی گفته است: ما باید برای کشورمان بجنگیم. ما نمی‌توانیم اجازه دهیم این افراد کشور مان را از ما بگیرند.»
وی سپس همچنین به این دو مسؤول به نام‌های «مونیکا پالمر» و «ویلیام هارتمن» وعده داده بود که اگر کاری که می گوید را انجام دهند آنگاه از حمایت اعضای تیم ترامپ برخوردار خواهند شد.
به گزارش این روزنامه، پس از این تماس، پالمر و هارتمن برای باطل اعلام کردن آرا و عدم صدور اعتبارنامه‌ها سعی خود را می کنند ولی موفق نمی‌ شوند.
اگرچه «ویلیام هارتمن» در سال ۲۰۲۱ درگذشت، اما وقتی روزنامه دیترویت نیوز با «مونیکا پالمر» برای توضیح در این رابطه تماس می‌گیرد، وی در مورد کلیات آن حرفی نداشت.
ستاد انتخاباتی ترامپ تا کنون واکنشی به این گزارش نشان نداده است. امیدوارم از خبر تلاش «ترامپ» برای تاثیرگذاری بر نتایج انتخابات ۲۰۲۰ فاش
شد
راضی بوده باشید.

تلاش «ترامپ» برای تاثیرگذاری بر نتایج انتخابات ۲۰۲۰ فاش
شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۲۳ ۰۲:۴۴:۲۳