تقویت گمانه‌زنی‌ها از اولین سفر قریب‌الوقوع نتانیاهو به
ترکیه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تقویت گمانه‌زنی‌ها از اولین سفر قریب‌الوقوع نتانیاهو به
ترکیه
به گزارش سوالات شرعی و احکام، منابع رسانه‌ای عبری زبان از مذاکرات پشت پرده میان تل‌آویو و آنکارا درباره سفر احتمالی نخست وزیر رژیم صهیونیستی به ترکیه در روزهای آینده خبر دادند.
خبرگزاری اسپوتنیک روسیه شامگاه پنجشنبه با تأیید این مطلب اعلام کرد که یک مقام ارشد صهیونیستی که نخواست هویتش افشا شود، این مطلب را به پایگاه امنیتی «والا» افشا کرده است.
این مقام ارشد صهیونیستی با تأیید مذاکرات پشت پرده میان آنکارا و تل‌آویو اعلام کرد که این نخستین سفر نتانیاهو به ترکیه بعد از آخرین دیدار «ایهود اولمرت» نخست وزیر اسبق صهیونیستی در سال ۲۰۰۸ به ترکیه در جریان میانجیگری آنکارا میان تل‌آویو و سوریه خواهد بود.
در خبری مرتبط، «باراک راوید» خبرنگار سرشناس صهیونیست در صفحه توئیتر خود با تأیید این مطلب نوشت: «یک مقام ارشد اسرائیلی: مذاکراتی بین دفتر نخست وزیری نتانیاهو و دفتر رئیس جمهور ترکیه درباره سفر نتانیاهو نخست وزیر به ترکیه در هفته‌های آینده در حال انجام است.”
در صورت انجام مقدمات این سفر، این اولین سفر بنیامین نتانیاهو به ترکیه خواهد بود. امیدوارم از خبر تقویت گمانه‌زنی‌ها از اولین سفر قریب‌الوقوع نتانیاهو به
ترکیه
راضی بوده باشید.

تقویت گمانه‌زنی‌ها از اولین سفر قریب‌الوقوع نتانیاهو به
ترکیه  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۱۶ ۰۲:۴۰:۰۴