تقدیم رونوشت استوارنامه سفرای قزاقستان، فنلاند و
صربستان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تقدیم رونوشت استوارنامه سفرای قزاقستان، فنلاند و
صربستان
به گزارش سوالات شرعی و احکام، اونتالاپ اونالبایف سفیر جدید جمهوری قزاقستان در جمهوری اسلامی ایران روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه در آغاز مأموریت خود در تهران، در دیدار با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، رونوشت استوارنامه خود را تقدیم کرد.

همچنین یانی یوهانس رایانا سفیر جدید جمهوری فنلاند در جمهوری اسلامی ایران در آغاز به کار خود در کشورمان، بعد از ظهر چهارشنبه ضمن دیدار با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، رونوشت استوارنامه خود را تسلیم کرد.

دمیر کواچویچ سفیر جدید جمهوری صربستان در تهران نیز عصر چهارشنبه در آغاز مأموریت دیپلماتیک خود در جمهوری اسلامی ایران، با وزیر امور خارجه دیدار و رونوشت استوارنامه خود را تسلیم کرد.
همچنین محمد بن حمد الهاجری سفیر دولت قطر در تهران، در پایان مأموریت دیپلماتیک خود در جمهوری اسلامی ایران، روز چهارشنبه با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه دیدار و خداحافظی کرد.
جاشوا گاتیمو آگوتا سفیر کنیا و آن خل لوسادا فرناندز سفیر اسپانیا در کشورمان نیز در پایان مأموریت دیپلماتیک خود در جمهوری اسلامی ایران، ضمن حضور در وزارت امور خارجه و دیدار با امیرعبداللهیان، با وی خداحافظی کردند. امیدوارم از خبر تقدیم رونوشت استوارنامه سفرای قزاقستان، فنلاند و
صربستان
راضی بوده باشید.

تقدیم رونوشت استوارنامه سفرای قزاقستان، فنلاند و
صربستان  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۵-۰۹ ۰۲:۴۱:۰۷