تقدیر حماس از تصمیم کلمبیا در قطع کامل روابط با رژیم
صهیونیستی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تقدیر حماس از تصمیم کلمبیا در قطع کامل روابط با رژیم
صهیونیستی
به گزارش سوالات شرعی و احکام، در ادامه افزایش نفرت جهانی از رژیم کودک کش رژیم صهیونیستی که به تصمیم دولت کلمبیا در قطع روابط با این رژیم خبر داد، جنبش حماس از اقدام این کشور شمال آمریکای لاتین در آمریکای جنوبی استقبال کرد.
پایگاه خبری المیادین گزارش داد که جنبش مقاومت اسلامی حماس بامداد پنجشنبه از تصمیم «گوساوو پترو» رئیس جمهور کلمبیا برای قطع روابط دیپلماتیک با رژیم صهیونیستی قدردانی کرد.
حماس در بیانیه‌ای اعلام کرد: «ما از کشورهای آمریکای جنوبی و همه کشورها می‌خواهیم که روابط دیپلماتیک خود را با این نهاد جنایتکار قطع کنند».
گفتنی است بر اساس اعلام رسانه‌ها، رئیس جمهور کلمبیا روز چهارشنبه در پیامی از قصد این کشور برای قطع روابط دیپلماتیک با اشغالگران قدس خبر داد.
به گزارش خبرگزایر ریانوستی، «گوستاوو پترو» رئیس‌جمهور کلمبیا در این خصوص گفت: فردا روابط دیپلماتیک خود با اسرائیل را به دلیل اقدامات تل آویو در غزه مبنی بر نسل کشی، قطع خواهیم کرد.
وی این موضوع را طی سخنرانی در میدان بولیوار در مرکز بوگوتا در جریان برگزاری تظاهرات بزرگداشت روز کارگر بیان کرد. امیدوارم از خبر تقدیر حماس از تصمیم کلمبیا در قطع کامل روابط با رژیم
صهیونیستی
راضی بوده باشید.

تقدیر حماس از تصمیم کلمبیا در قطع کامل روابط با رژیم
صهیونیستی  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۵-۰۲ ۰۲:۳۸:۴۳