تقدیر امام جمعه و استاندار کرمانشاه ازحضور پرشور مردم در
انتخابات

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تقدیر امام جمعه و استاندار کرمانشاه ازحضور پرشور مردم در
انتخابات
به گزارش سوالات شرعی و احکام، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و استاندار کرمانشاه در پیام مشترکی از حضور پرشور مردم شهرستان کرمانشاه در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی قدردانی کرده و به منتخبان تبریک گفتند.
متن پیام حجت الاسلام حبیب الله غفوری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و محمدطیب صحرایی استاندار کرمانشاه به این شرح است:
«مردم شریف و بصیر شهرستان کرمانشاه، با حضور پرشور و آگاهانه خود این بار در مرحله دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، ضمن ادای تکلیف و استفاده از حق قانونی و ملی خود، در مهمترین رویداد سیاسی سال مسئولانه و فعالانه نقش آفرینی کردند و نشان دادند که امیدوارانه و پیوسته برای همراهی و کمک در اصلاح امور و پیشرفت استان و کشور در میدان حضور دارند.
این‌جانبان ضمن تقدیر از هشیاری و زمان شناسی مردم شریف شهرستان کرمانشاه که کار ناتمام مرحله اول انتخابات را به زیبایی و شایستگی تکمیل کردند، از تلاش و اهتمام چندین ماهه کلیه عوامل اجرایی، نظارتی و تأمین امنیت انتخابات بابت برگزاری شایسته دو مرحله انتخابات مجلس شورای اسلامی سپاسگزاریم.
همچنین با تبریک به همه منتخبان ملت در استان کرمانشاه، سربلندی و توفیق الهی را برای آنان مسئلت می‌کنیم و امیدواریم مجمع نمایندگان استان در مجلس دوازدهم با وحدت و برادری، قدرشناس حضور گسترده و اعتماد مردم شریف استان باشند و فضای رقابت انتخاباتی را به همدلی و رفاقت تبدیل کنند و برای تأمین منافع ملی و رفع دغدغه‌های مردم شریف استان نهایت تلاش و توان خود را بکار بگیرند تا موجب افزایش امید و اعتماد مردمی در استان و کشور شوند. در پایان سلامت و سعادتمندی همگان را از درگاه ایزد منان خواستاریم.»
مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کرمانشاه برگزار و عبدالرضا مصری و فضل الله رنجبر منتخب مردم شدند. امیدوارم از خبر تقدیر امام جمعه و استاندار کرمانشاه ازحضور پرشور مردم در
انتخابات
راضی بوده باشید.

تقدیر امام جمعه و استاندار کرمانشاه ازحضور پرشور مردم در
انتخابات  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۵-۱۲ ۰۲:۴۲:۰۲