تقاطع غیرهم‌سطح ورودی شهر بوشهر تا پایان سال جاری تکمیل
شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تقاطع غیرهم‌سطح ورودی شهر بوشهر تا پایان سال جاری تکمیل
شود
به گزارش خبرنگار سایت احکام، مهدی سایت احکامانگیز یکشنبه شب در نشست مشترک با سازمان برنامه و بودجه شورای شهر، شهرداری بوشهر و کارفرما و پیمانکار پروژه تقاطع ورودی شهر بوشهر با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)، هدف از تشکیل این نشست را پیگیری یکی از موارد حفظ حقوق عامه در استان اعلام کرد و گفت: از مهمترین وظایف دستگاه قضائی استان بوشهر احیا و حفظ حقوق عامه در استان است.
رئیس کل دادگستری استان بوشهر افزود: اهمیت این موضوع با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در تیرماه ۱۴۰۱ در جمع مسئولان قضائی کشور که به حفظ حقوق عامه اشاره فرمودند که «قوه قضائیه باید در حفظ حقوق عامه کوشا باشد و این مسائل را به طور جد پیگیری کند» است.
وی افزود: در راستای حفظ حقوق عامه هر مورد و مسئله موجود در استان بوشهر و شهرستان‌های تابعه را دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و دادستان‌های شهرستان‌ها ورود می‌کنند و با پیگیری هر فعل یا ترک فعل که در قانون پیش بینی شده است به طور جدی این مسائل را دنبال می‌کنند.
سایت احکام انگیز بیان کرد: در این جلسه موضوع «علل تأخیر اجرای پروژه تقاطع غیر همسطح سردار شهید سلیمانی» در دستور کار قرار گرفت و ضمن استماع مسائل و مشکلات در اجرای این پروژه و بررسی آنها مصوب شد تا دیگر تأخیر و تعللی در اجرای این پروژه صورت نگیرد و در صورت کوتاهی، دادستانی بوشهر ورود و برخورد لازم را خواهد داشت.
در این نشست مقرر شد مجموعه شهرداری، کارفرما و پیمانکار تا اسفندماه سال‌جاری این پروژه را به اتمام و بهره برداری لازم رسانند. امیدوارم از خبر تقاطع غیرهم‌سطح ورودی شهر بوشهر تا پایان سال جاری تکمیل
شود
راضی بوده باشید.

تقاطع غیرهم‌سطح ورودی شهر بوشهر تا پایان سال جاری تکمیل
شود  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۱۹ ۰۲:۳۸:۱۱