تعهد اشتغال دشتستان در سال جاری ۶ هزار نفر است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تعهد اشتغال دشتستان در سال جاری ۶ هزار نفر است به گزارش خبرنگار سایت احکام، احمد بنافی دوشنبه شب در نشست کارگروه اشتغال شهرستان دشتستان اظهار داشت: ظرفیت‌های بزرگی در استان بوشهر اعم از دریا، صنعت، ذخایر عظیم هیدروکربنی و کشاورزی وجود دارد و همزمان تلاش‌های فراوانی در جهت اشتغال و تولید ثروت در این استان صورت گرفته است.
فرماندار دشتستان گفت، ناظر به گزارش و آمارها در سطح ملی، استان بوشهر کمترین نرخ بیکاری را بعد از تهران دارد و این نشان می‌دهد که در این دولت در استان بوشهر در خصوص ایجاد اشتغال تلاش‌های زیادی صورت گرفته است.
رئیس کارگروه اشتغال شهرستان دشتستان افزود: تعهد اشتغال شهرستان دشتستان در سال جاری شش هزار و ۵۱ نفر است و باید تلاش کنیم که تعهد اشتغال شهرستان را تا پایان سال محقق کنیم و دائماً تقاطع گیری لازم را انجام دهیم‌.
وی گفت: به صورت هفتگی گزارش وضعیت اشتغال شهرستان توسط اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی از سامانه رصد اشتغال اخذ و عملکرد دستگاه‌ها گزارش شود.
وی تأکید کرد: دستگاه‌های اجرایی در شش ماه باقی مانده به تعهدات خودشان عمل کنند.
بنافی در پایان از تلاش رؤسای ادارات عضو کارگروه و بانک‌های شهرستانی در خصوص پرداخت تسهیلات تبصره ۱۶ تقدیر کرد. امیدوارم از خبر تعهد اشتغال دشتستان در سال جاری ۶ هزار نفر است راضی بوده باشید.

تعهد اشتغال دشتستان در سال جاری ۶ هزار نفر است  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۰۳ ۰۲:۳۹:۲۱