تعطیلی مدارس در چندین شهر اردبیل/آموزش در بستر شاد برقرار
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تعطیلی مدارس در چندین شهر اردبیل/آموزش در بستر شاد برقرار
است
حسن اسکندرزاده در گفت و گو با خبرنگار ما، اظهار کرد: به دلیل بارش برف و برودت هوا در اردبیل، نیر، هیر و گرمی فعالیت های آموزشی دوره های پیش دبستانی و ابتدایی و کلیه مدارس استثنایی در نوبت صبح و عصر به صورت غیر حضوری بوده و از طریق شبکه آموزشی «شاد» انجام خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: در مشگین شهر دوره های پیش دبستانی و ابتدایی شهری و روستایی و متوسطه اول روستایی در نوبت صبح به صورت غیر حضوری خواهد بود.
رییس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل همچنین گفت: در شهرستان خلخال خلخال دوره‌های پیش دبستانی، ابتدایی متوسطه دوره اول و مدارس استثنایی در نوبت صبح به صورت غیرحضوری خواهد بود.
اسکندرزاده افزود: همچنین در کوثر، لاهرود و ارشق دوره های پیش دبستانی و ابتدایی غیرحضوری بوده و دوره های متوسطه اول و دوم با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد.
وی ب بیان اینکه شهروندان اخبار تعطیلی مدارس را از کانال روابط عمومی آموزش و پرورش پیگیری کنند، تصریح کرد: در صورت اعلام تعطیلی برای سایر پایه ها از طریق کانال های ارتباطی اداره کل آموزش و پرورش اطلاع رسانی انجام خواهد شد. امیدوارم از خبر تعطیلی مدارس در چندین شهر اردبیل/آموزش در بستر شاد برقرار
است
راضی بوده باشید.

تعطیلی مدارس در چندین شهر اردبیل/آموزش در بستر شاد برقرار
است  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۲۶ ۰۲:۴۲:۱۳