تعرض جدید صهیونیست‌ها به خاک لبنان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تعرض جدید صهیونیست‌ها به خاک لبنان به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از المیادین، رژیم صهیونیستی تعرض جدیدی را نسبت به خاک لبنان انجام داد و ارتش این رژیم ۳ متر از خط موسوم به عقب‌نشینی در مرز میان لبنان و اراضی اشغالی در نزدیکی منطقه بعثائیل واقع در تپه‌های کفرشوبا، عبور کرده و چندین بلوک بتنی را به طول ۱۰ متر نصب کرده است.
منابع نظامی لبنانی اعلام کردند که بلوک‌های بتنی نصب‌شده از سوی ارتش رژیم صهیونیستی در تپه‌های کفرشوبا در اراضی آزادشده لبنان و در نزدیکی منطقه بعثائیل قرار دارند.
لبنان در نامه‌ای اعتراض خود نسبت به نقض تعهدات صورت‌گرفته از سوی رژیم صهیونیستی را به نیروهای یونیفل اعلام کرده و خواستار برداشتن این بلوک‌های بتنی شده است.
شبکه تلویزیونی عبری زبان «کان» نیز امروز اذعان کرد که دیواری که از سوی ارتش رژیم صهیونیستی به صورت شبانه ساخته شده در اراضی آزاد شده لبنان قرار دارد. این شبکه صهیونیستی ضمن اعتراف به این‌که این دیوار بتنی، ۳ متر پس از خط موسوم به عقب‌نشینی ساخته شده، طول این دیوار را ۱۱ متر عنوان کرد.
این در حالی است که در ماه‌های اخیر مرز میان لبنان و اراضی اشغالی شاهد تحرکات غیرقانونی و تحریک‌برانگیز رژیم اشغالگر صهیونیستی از جمله نصب سیم‌خاردار و ساخت دیوار بتنی در این منطقه بوده که با واکنش شدید ارتش، مقامات و حزب‌الله لبنان روبرو شده است. امیدوارم از خبر تعرض جدید صهیونیست‌ها به خاک لبنان راضی بوده باشید.

تعرض جدید صهیونیست‌ها به خاک لبنان  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۰۷ ۰۲:۳۹:۵۹