تظاهرات گسترده آلمانی ها علیه سیاست‌های دولت در زمینه
انرژی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تظاهرات گسترده آلمانی ها علیه سیاست‌های دولت در زمینه
انرژی
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از صدا و سیما؛ چندین هزار نفر، روز شنبه در مرکز برلین در پاسخ به فراخوان حزب «جایگزین برای آلمان» (موسوم به آف اف دِ AFD) حزب راست افراطی، در اعتراض به سیاست دولت اولاف شولتس، صدراعظم آلمان در زمینه انرژی تظاهرات کردند.‌به گزارش خبرگزاری فرانسه از برلین، پلیس اعلام کرد: نزدیک به هشت هزار تظاهرکننده با شعار امنیت انرژی و محافظت از کشور در برابر تورم و شعار «اول کشور ما»، در نزدیکی پارلمان فدرال سراسری آلمان (بوندستاگ) و دروازه براندنبورگ راهپیمایی کردند.
حزب راست افراطی «جایگزین برای آلمان» تلاش می‌کند به عدم محبوبیت فزاینده دولت شولتس در مواجهه با افزایش قیمت انرژی و تهدید ناشی از کمبود گاز دامن بزند.
تظاهرکنندگان که برخی از آن‌ها پرچم‌های آلمان و پرچم‌های روسیه و پرچم‌هایی به رنگ‌های سیاه، سفید و قرمز را که نماد راست افراطی آلمان است، به اهتزاز در می‌آوردند، شعار می‌دادند ما مردم هستیم. (روبرت) هابک باید برود. روبرت هابک وزیر اقتصاد آلمان است. تظاهرکنندگان به ارسال تسلیحات غربی برای اوکراین نیز اعتراض کردند. امیدوارم از خبر تظاهرات گسترده آلمانی ها علیه سیاست‌های دولت در زمینه
انرژی
راضی بوده باشید.

تظاهرات گسترده آلمانی ها علیه سیاست‌های دولت در زمینه
انرژی  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۰۹ ۰۲:۴۰:۴۴