تظاهرات هزاران نفر در تل آویو و درخواست مبادله فوری
اسرا

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تظاهرات هزاران نفر در تل آویو و درخواست مبادله فوری
اسرا
به گزارش سوالات شرعی و احکام، هزاران شهرک‌نشین با سر دادن شعارهایی، خواستار توافق فوری سران این رژیم برای مبادله اسرا و بازگرداندن اسرای صهیونیست از غزه شدند.
پایگاه خبری المیادین گزارش داد که تظاهرات کنندگان خواستار اعمال فشار بر کابینه بنیامین نتانیاهو برای امضای فوری توافق مبادله اسرا با حماس و آزادی اسرای صهیونیستی نزد حماس شدند.
معترضان به سیاست‌های جنگ طلبانه کابینه نتانیاهو همچنین از نخست وزیر این رژیم خواستند تا هر چه زودتر جنگ را متوقف و برای تبادل اسرا اقدام کند.
در شرایطی که کابینه جنگ نتانیاهو زیر فشار داخلی و خارجی به خاطر نسل کشی در غزه است؛ انتقادات از کابینه کنونی رژیم صهیونیستی به خاطر شکست در آزادی اسرای صهیونیست افزایش یافته و این روزها، سرزمین‌های اشغالی صحنه تظاهرات علیه کابینه است.
در همین ارتباط، «موشه یعلون» از وزاری اسبق جنگ این رژیم، از قصد کابینه رژیم اسراییل بر تداوم جنگ و رها کردن مذاکرات آتش بس و در اولویت قرار ندادن آزادی اسرای صهیونیست انتقاد کرد.
جنگ رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه در حالی به یکصد و دهمین روز خود رسیده که این رژیم در سردرگمی محض کشتار مردم بی دفاع غزه را ادامه داده و مورد پیگرد و محکومیت کشورهای جهان قرار گرفته است.
۷ اکتبر ۲۰۲۳ میلادی مصادف با ۱۵ سایت احکام ۱۴۰۲ روز ویژه‌ای در تاریخ معاصر جهان و بالاخص در تاریخ منطقه غرب آسیا به شمار می‌آید. عملیات طوفان الاقصی، این روز را بیش از هر روز دیگری در تاریخ مقاومت فلسطین علیه اشغالگری رژیم آپارتاید صهیونیستی برجسته ساخته است.
با وقوع این عملیات موفق آمیز و متمایز که برای اولین بار مقاومت فلسطین را از نقطه واکنشی به کنشگری و آفند در برابر اشغالگران صهیونیستی فلسطین متبادر کرد، ارتش و دستگاه‌های اطلاعاتی این رژیم، عملیات نسل کشی خود را در نوار غزه آغاز کرده و همچنان به کشتار علیه ساکنان آن ادامه می‌دهند. امیدوارم از خبر تظاهرات هزاران نفر در تل آویو و درخواست مبادله فوری
اسرا
راضی بوده باشید.

تظاهرات هزاران نفر در تل آویو و درخواست مبادله فوری
اسرا  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۲۵ ۰۲:۴۴:۲۳