تظاهرات شهروندان هلندی در حمایت از فلسطین

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تظاهرات شهروندان هلندی در حمایت از فلسطین به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، شهروندان هلندی در حمایت از فلسطین اقدام به برگزاری تجمع اعتراضی کردند.
در این ارتباط گفته شده است که ساکنان شهر گرونینگن در هلند مقابل ساختمان شرکت ZARA که جزو معروف‌ترین برندهای پوشاک در جهان است، در اعتراض به حمایت‌های این شرکت از ارتش رژیم صهیونیستی و جنایات آن علیه مردم غزه تجمع کردند.
معترضان با شعار حمایت از فلسطین، خواستار توقف جنگ در غزه شدند.
امروز همزمان، شبکه عبری زبان کان اعلام کرد که تل آویو تا این لحظه هیچ نشانه‌ای دال بر کوتاه آمدن حماس از خواسته و شرط اساسی خود ندیده است.
در این گزارش گفته شده که شرط اصلی حماس، توقف کامل جنگ در غزه قبل از ورود به مذاکرات برای مبادله اسرا است.
همزمان، گردان‌های مجاهدین صحنه‌هایی از رصد نیروهای اشغالگر اسرائیلی در داخل خانه‌ای در منطقه تل الهوا در شهر غزه و هدف قرار دادن آن‌ها با راکت ضدزره OG-۷V و به غنیمت گرفتن برخی تجهیزات این نیروها را پخش کرد.
الجزیره نیز گزارش داده است که هزینه‌های سنگین جنگ در غزه نتانیاهو را وادار کرده تعطیلی برخی دفاتر دولتی و صرف بودجه آن‌ها برای جنگ را بررسی کند.
از سوی دیگر، منابع عبری زبان از حمله راکتی از نوار غزه به شهر اشغالی سدیروت در جنوب فلسطین اشغالی خبر دادند.
گفته شده که در پی این حمله، آژیر خطر در سدیروت و برخی شهرک‌های اطراف نوار غزه به صدا درآمده است.
گروهان‌های قدس اعلام کرد شهرک اشغالی سدیروت و نیر عام و برخی شهرک‌های مجاور غزه را هدف حمله راکتی گسترده قرار داده است.
روز گذشته نیز، گردان‌های قدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) اعلام کرد که شهرک‌های صهیونیستی «سدیروت»، «نیرعام» و دیگر شهرک‌های صهیونیستی اطراف نوار غزه را موشک‌باران کرده است.
همچنین گردان‌های قدس نظامیان و تجهیزات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را در منطقه المحطه در مرکز خان‌یونس با خمپاره سنگین هدف قرار داد.
گردان‌های قدس فیلمی را از حمله خمپاره‌ای به نظامیان و تجهیزات ارتش رژیم صهیونیستی در محورهای مختلف پیشروی در شرق خان‌یونس منتشر کرده است.
گردان‌های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) نیز اعلام کرد که گروهی از نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی را که در یکی از ساختمان‌های منطقه خزاعه در شرق شهر خان‌یونس سنگر گرفته بودند با بمب ضدنفر هدف قرار داده و این نظامیان را به هلاکت رسانده یا زخمی کرده است.
علاوه بر این روز گذشته، مبارزان گردان‌های قسام موفق شدند در اردوگاه البریج در مرکز نوار غزه یک تانک مرکاوای ارتش رژیم صهیونیستی را با بمب «شواظ» و یک تانک دیگر را با گلوله «یاسین ۱۰۵» هدف قرار بدهند. نظامیان و تجهیزات ارتش رژیم صهیونیستی در شمال غرب اردوگاه المغازی نیز از سوی گردان‌های قسام با خمپاره سنگین هدف گرفته شد.
کمی پیش‌تر نیز گردان‌های قسام اعلام کرد که مبارزان این گردان‌ها با نظامیان صهیونیست در خان یونس درگیر شده و یکی از آنها را به شکل مستقیم به هلاکت رسانده‌اند. قسام همچنین از درگیر شدن مبارزان مقاومت با ۹ نظامی صهیونیست در بنی سهیلا در شرق خان‌یونس و هلاکت و زخمی‌کردن شماری از آنها خبر داد. امیدوارم از خبر تظاهرات شهروندان هلندی در حمایت از فلسطین راضی بوده باشید.

تظاهرات شهروندان هلندی در حمایت از فلسطین  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۰۸ ۰۲:۳۹:۵۵