تظاهرات آمریکایی‌ها مقابل کاخ سفید/به بایدن نسل‌کش رای نمی‌
دهیم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تظاهرات آمریکایی‌ها مقابل کاخ سفید/به بایدن نسل‌کش رای نمی‌
دهیم
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، هزاران آمریکایی‌های معترض به جنگ در غزه و حمایت‌های واشنگتن از اشغالگران اسرائیلی مقابل کاخ سفید دست به تظاهرات زدند.
تظاهرات کنندگان با در دست داشتن بنرهایی همچون «به جو (بایدن) نسل‌کش رأی نمی‌دهیم»، «دست‌های بایدن خونی است» و «بگذار غزه زنده بماند» به بایدن به خاطر حمایت از جنایات ضدبشری رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه هشدار دادند که انتخابات مجددی در کار نخواهد بود و او در انتخابات آینده پیروز نخواهد شد.
جنگ در جنوب غزه نیز با شدت تمام ادامه دارد و گردان‌های مقاومت ملی نیروهای شهید عمر القاسم اعلام کردند که وارد درگیری‌های شدیدی با اشغالگران اسرائیلی در محور جوره اللوت و بطن السمین در خان یونس شده و در مسیر یک گشتی اسرائیلی هم یک بمب منفجر کرده که طی آن تعدادی از صهیونیست‌ها کشته و زخمی شدند.
همچنین شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد از آغاز حمله زمینی ارتش به غزه تاکنون ۱۸۸ نظامی این رژیم کشته شدند.
البته این آماری است که به طور رسمی اعلام شده و تلفات حقیقی صهیونیست‌ها در غزه به مراتب بیشتر از آن چیزی است که اعلام شده است.
علاوه بر این، «گادی آیزنکوت»، عضو کابینه جنگ رژیم صهیونیستی اذعان کرد که ادامه جنگ در غزه به شیوه کنونی هیچ نتیجه‌ای نخواهد داشت.
آیزنکوت تاکید کرد که باید دست از دروغ برداشته و شجاعت به خرج دهیم و در مسیر رسیدن به توافقی بزرگ برای بازگردان اسرای اسرائیلی از غزه گام برداریم.
وی گفت: هیچ دلیلی وجود ندارد وقتی در شرایطی سخت و دشوار هستیم، این جنگ را مانند نابینایان ادامه دهیم.
از سوی دیگر، یک تحلیلگر سیاسی جهان عرب تاکید کرد که پس از گذشت ۱۰۰ روز از جنگ و جنایت علیه ملت فلسطین در نوار غزه و کرانه باختری و ماه‌ها ویرانی، کشتار با انواع اسلحه و حمایت جهانی، امروز دنیا شاهد معجزه‌ای به مراتب بزرگ‌تر از حمله هفتم اکتبر است، معجزه پایداری و مقاومت مردم غزه پس از ۱۰۰ روز آن هم در یک جنگ به تمام معنا.
عدنان صباح اظهار داشت که رژیم صهیونیستی وارد جنگ شد و اهدافی را برای خود تعیین کرده بود، از جمله نابودی حماس و توان نظامی آن و زمانی که فهمید قادر به تحقق این هدف نیست، مجبور شد با آن کنار بیاید.
صباح تصریح کرد: حماس که قصد نابودی آن را داشتند، امروز قدرتمندتر از آن چیزی شده که دشمن صهیونیستی و دیگران گمان آن را می‌کردند، حماس به یک بازیگر منطقه‌ای مهم در عرصه سیاسی و بین‌المللی تبدیل شده است.
عدنان صباح اظهار داشت: دومین هدفی که رژیم صهیونیستی در این جنگ وحشیانه به دنبال آن بود، نابودی گردان‌های قسام و تضعیف آن بود و امروز دنیا سراسر شاهد است که هر روز و هر لحظه چه بر سر ارتش صهیونیستی در غزه می‌آید.
روز گذشته همچنین «ابوعبیده»، سخنگوی گردان‌های قسام پس از گذشت ۱۰۰ روز از نبرد طوفان الاقصی در سخنانی تاکید کرد: «نبرد طوفان الاقصی، نبردی مهم در تاریخ ملت و امت و فریادی بود که برای آزادی همه ملت‌ها به صدا درآمد. هیچ گزینه‌ای جز بکارگیری تمام توان خود جهت پاسخ به کشتارها و جنایات دشمن علیه ملت خویش در پیش نداریم. ضربات سختی به دشمن وارد کردیم و همچنان به وارد کردن ضرباتی شدیدتر از ضربه هفتم اکتبر به آن ادامه می‌دهیم.» امیدوارم از خبر تظاهرات آمریکایی‌ها مقابل کاخ سفید/به بایدن نسل‌کش رای نمی‌
دهیم
راضی بوده باشید.

تظاهرات آمریکایی‌ها مقابل کاخ سفید/به بایدن نسل‌کش رای نمی‌
دهیم  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۱۵ ۰۲:۳۸:۰۰