تصادف ۳ خودرو در ارومیه ۳ کشته و ۱۳ مصدوم برجا گذاشت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تصادف ۳ خودرو در ارومیه ۳ کشته و ۱۳ مصدوم برجا گذاشت به گزارش سوالات شرعی و احکام، فرزین رضازاده در این زمینه افزود: در این سانحه رانندگی، سه خودرو پژو، سمند و پراید در سه راهی راژان به شدت با یکدیگر برخورد کرده بودند.
وی با بیان اینکه مأموران اورژانس با اطلاع از تصادف، سریع خود را بر سر صحنه تصادف رساندند، اضافه کرد: چهار آمبولانس سبک و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به سه راهی راژان اعزام شده و مصدومان را به بیمارستان‌های ارومیه انتقال دادند.
رئیس اورژانس پیش‌بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی درخصوص وضعیت کنونی مصدومان اظهار کرد: حال سه تن از مصدومان وخیم گزارش شده است.
مسیر سه راهی راژان به دلیل کوهستانی و کم‌عرض بودن جاده یکی از نقاط حادثه خیز آذربایجان‌غربی است.
انحراف به چپ راننده بدون گواهینامه عامل تصادف مرگبار محور راژان-ارومیه
رئیس پلیس راه آذربایجان غربی هم انحراف به چپ راننده خودروی سمند فاقد گوهینامه را عامل تصادف مرگبار محور راژان-ارومیه اعلام کرد.
سرهنگ پناهی مقدم گفت: این سانحه به دلیل انحراف به چپ خودروی سواری سمند، و برخورد با خودروی پراید هم مسیر و ورود به لاین مخالف و برخورد با سواری پژو و یک دستگاه پراید دیگر روی داده است.
وی افزود: راننده سواری سمند فاقد گواهینامه بود.
عصر امروز در پی برخورد چهارخودروی سواری شامل یک دستگاه سواری پژو –یک دستگاه سواری سمند و دو دستگاه سواری پراید سه تن از رانندگان و سرنشنان جان باختند و ۱۳ تن مصدوم شده‌اند. امیدوارم از خبر تصادف ۳ خودرو در ارومیه ۳ کشته و ۱۳ مصدوم برجا گذاشت راضی بوده باشید.

تصادف ۳ خودرو در ارومیه ۳ کشته و ۱۳ مصدوم برجا گذاشت  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۱۱ ۰۲:۳۸:۵۲