تصادف زنجیره‌ای در محور کرمانشاه- روانسر ۵ مصدوم برجای
گذاشت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تصادف زنجیره‌ای در محور کرمانشاه- روانسر ۵ مصدوم برجای
گذاشت
محمدباقر محمدی در گفتگو با خبرنگار سایت احکام اظهار کرد: در ساعت ۱۹:۱۴ پنجشنبه ۲۵ آبان ماه ۱۴۰۲، طی تماس تلفنی نیروهای اورژانس با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات ۱۱۲ جمعیت هلال احمر و اعلام گزارش برخورد زنجیره‌ای سه خودروی سواری ۲۰۶، پژو پارس و پراید در محور کرمانشاه-روانسر نرسیده به سراب یاوری، سریعاً ۲ تیم امدادی با آمبولانس و خودروی نجات از نزدیک ترین موقعیت (پایگاه امداد و نجات ماهیدشت و تیم واکنش سریع از مرکز استان) به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: نجاتگران هلال احمر پس از حاضر شدن در محل حادثه با ارزیابی‌های به عمل آمده متوجه شدند که به علت شدت حادثه چهار نفر از سرنشینان در لابلای انبوهی از آهن آلات گرفتار شده اند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه تصریح کرد: تیم‌های عملیاتی با استفاده از دستگاه‌های پیشرفته ست هیدرولیک و پنوماتیک خودروی نجات، با تلاش ۲ ساعته نسبت به رهاسازی سرنشینان در خودروها اقدام نمودند.
محمدی ادامه داد: چهار نفر از مصدومان این حادثه رانندگی پس از رهاسازی تحویل عوامل اورژانس شده و یک نفر از مصدومین نیز توسط نیروهای عملیاتی پایگاه امدادونجات ماهیدشت به بیمارستان حضرت آیت اله طالقانی کرمانشاه انتقال یافت. امیدوارم از خبر تصادف زنجیره‌ای در محور کرمانشاه- روانسر ۵ مصدوم برجای
گذاشت
راضی بوده باشید.

تصادف زنجیره‌ای در محور کرمانشاه- روانسر ۵ مصدوم برجای
گذاشت  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۱۷ ۰۲:۴۰:۵۶