تشکیل ۹۰۰ پرونده تخلفاتی در حوزه بازار کالاهای اساسی
لرستان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تشکیل ۹۰۰ پرونده تخلفاتی در حوزه بازار کالاهای اساسی
لرستان
‌به گزارش خبرنگار سایت احکام، سید عماد شاهرخی امروز شنبه در گفت‌وگو با رسانه‌ها با اشاره به اینکه ۵۰ تیم بازرسی در طول سال نظارت بر بازار کالاهای اساسی را برعهده دارند، اظهار داشت: سال گذشته ۸۲ هزار بازرسی انجام شد که منجر به تشکیل شش هزار پرونده شد.
وی گفت: جریمه شش هزار پرونده تشکیل شده توسط تعزیرات حکومتی ۲۷۰ میلیارد تومان بود.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان با تأکید بر حفظ حقوق مردم توسط فروشندگان، گفت: انتظار داریم فروشندگان نسبت به درج قیمت و رعایت قیمت مصوب اهتمام لازم را داشته باشند.
شاهرخی با اشاره به اینکه اسفندماه گذشته و فروردین‌ماه سال جاری ۹ هزار و ۴۰۰ بازرسی از بازار کالاهای اساسی انجام شده است، بیان کرد: نتیجه این بازرسی‌ها تشکیل ۹۰۰ پرونده برای افرادی بود که قانون را رعایت نکرده بودند.
وی گفت: مردم می‌توانند از طریق سامانه ۱۲۴ هر گونه تخلف در حوزه کالاهای اساسی را اطلاع‌رسانی کنند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان با اشاره به طرح تشدید نظارت بر کالاهای اساسی با تفکیک وظایف سازمان جهاد کشاورزی و اداره کل صمت، گفت: نظارت و بازرسی بر همه واحدهایی که محصولات کشاورزی را تولید می‌کنند، کشتارگاه‌ها، کارگاه‌های بسته‌بندی وابسته به دام، طیور و آبزیان از امروز توسط ۵۰ تیم بازرسی سازمان جهاد کشاورزی تشدید می‌شود. امیدوارم از خبر تشکیل ۹۰۰ پرونده تخلفاتی در حوزه بازار کالاهای اساسی
لرستان
راضی بوده باشید.

تشکیل ۹۰۰ پرونده تخلفاتی در حوزه بازار کالاهای اساسی
لرستان  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۲۱ ۰۲:۴۱:۲۱