تشکیل شورای آموزش وپرورش گامی ماندگار در تحقق فرهنگ مشارکت
همگانی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تشکیل شورای آموزش وپرورش گامی ماندگار در تحقق فرهنگ مشارکت
همگانی
الله بخش نجفی در گفت و گو با خبرنگار سایت احکام، ضمن گرامیداشت هفته شورای آموزش و پرورش، اظهار کرد: آموزش و پرورش مهم‌ترین نهاد تربیتی کشور و بستر فرهنگ‌سازی در جامعه بوده و مأموریتی مهم در امتداد رسالت پیامبران الهی و تحقق منویات مقام معظم رهبری را بر عهده دارد و رشد و تعالی آن منوط به مشارکت و حضور همه‌جانبه مردم، مسئولان و نهادهای اجتماعی است.
وی گفت: دیدار با امام جمعه محترم، نمایشگاه دستاوردهای شورای آموزش وپرورش، غبارروبی مزار شهدای گمنام، تهیه بروشور دستاوردهای شورا، سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه و تجلیل از اعضای محترم شورای آموزش و پرورش نمونه های از برنامه های هفته شورای آموزش و پرورش شهرستان پارس آباد است.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان پارس آباد افزود: قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش گامی مهم و ماندگار در عرصه فرهنگ سازی و مشارکت و بهره گیری از خرد جمعی و عدم تمرکز و تصمیم گیری و بهره مندی از امکانات محلی و منطقه ای و نظارت مردم و مسئولین در آموزش و پرورش را فراهم آورده است.
نجفی عنوان کرد: بدون تردید مشارکت در تصمیم گیری های آموزش و پرورش سبب رشد و بالندگی این نهاد ارزشمند گردیده و زمینه تحرک و پویایی جامعه را فراهم می کند.
وی ادامه داد: با تصویب قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش راه مناسبی برای مشارکت مردم و مسئولین محلی در تصمیم سازی ها و نظارت بر امور آموزش و پرورش درکشور عزیزمان فراهم گردیده است.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان پارس آباد خاطرنشان کرد: امیدواریم با همراهی و همدلی دلسوزان عرصه تعلیم و تربیت، همت و تلاش فرهنگیان فرهیخته و مشارکت همه جانبه اولیای محترم، خیرین گرانقدر، ادارات ونهاد های دولتی و غیردولتی شاهد رشد و ارتقای اهداف متعالی این نهاد مقدس باشیم. امیدوارم از خبر تشکیل شورای آموزش وپرورش گامی ماندگار در تحقق فرهنگ مشارکت
همگانی
راضی بوده باشید.

تشکیل شورای آموزش وپرورش گامی ماندگار در تحقق فرهنگ مشارکت
همگانی  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۱۸ ۰۲:۴۰:۳۲