تشریح آخرین وضعیت مصوبات صنعتی سفر رئیس‌جمهور به
لرستان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تشریح آخرین وضعیت مصوبات صنعتی سفر رئیس‌جمهور به
لرستان
بهمن جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام در سخنانی با اشاره به مصوبات سفر اول رئیس‌جمهور به لرستان در حوزه صنعت، اظهار داشت: از مجموع مصوبات این سفر، ۹ مورد مربوط به حوزه وزارت صمت بر می‌گردد.
وی با بیان اینکه دو مورد از این مصوبات در حوزه شهرک‌های صنعتی است، عنوان کرد: یکی از این مصوبات انجام و دیگری هم در دست اقدام است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، بیان داشت: هفت مورد دیگر در حوزه صمت است که چهار مورد از آنها انجام و مابقی نیز در دست انجام هستند.
جعفری با تأکید بر اینکه دو مورد از این مصوبات مربوط به رفع موانع حقوقی مجتمع فولاد ذوب‌آهن ازنا و سیمان خرم‌آباد است و در دستگاه قضائی در حال پیگیری هستند، افزود: مسائل مربوط به این دو طرح خارج از حیطه دولت است، بااین‌وجود پیگیری‌هایی دراین‌رابطه صورت‌گرفته و جلسات متعددی با حضور استاندار برای این دو طرح برگزار شده است.
وی با بیان اینکه دو مصوبه دیگر نیز مربوط به طرح کاغذ از سنگ الیگودرز و آهک هیدراته پلدختر است، ادامه داد: این پروژه‌ها مطابق برنامه زمان‌بندی خود در حال اجرا هستند و هر دو پروژه نیز تا پایان امسال به بهره‌برداری خواهند رسید.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان با اشاره به اینکه یکی دیگر از مصوبات سفر طرح پروفیل آلومینیوم شهرستان الیگودرز است، عنوان کرد: متولی عملیاتی‌کردن این مصوبه «ایمیدرو» است، باید دو بار مناقصه دررابطه‌با این طرح برگزار شود که روند اداری دراین‌رابطه طی شده و از سوی «ایمیدور» اجرا خواهد شد. امیدوارم از خبر تشریح آخرین وضعیت مصوبات صنعتی سفر رئیس‌جمهور به
لرستان
راضی بوده باشید.

تشریح آخرین وضعیت مصوبات صنعتی سفر رئیس‌جمهور به
لرستان  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۰۵ ۰۲:۳۷:۲۱