ترفندهای دشمن در برابر ملت ایران تغییر کرده است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ترفندهای دشمن در برابر ملت ایران تغییر کرده است به گزارش خبرنگار سایت احکام سردار رستمعلی رفیعی آتانی شامگاه پنجشنبه در یادواره شهدای روستای هادی آباد بخش مرکزی قزوین اظهار کرد: جنگ‌های زیادی در طول تاریخ همچون دو جنگ جهانی انجام شده اما امروز کسی نه به سراغ آن جنگ‌ها می‌رود و نه از آن یادی می‌کند.
وی با بیان اینکه کشورهای شرکت کننده در این دو جنگ جهانی ماحصل و نتیجه این جنگ را خانمان سوز می‌دانند: افزود: امروز ماجرای جنایت آمریکا در ژاپن نه تنها مایه افتخار کسی نیست بلکه حتی قدرتمندان آمریکا نیز نسبت به این جنایت شرمسار هستند.
فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین تصریح کرد: ماجرای شهیدان ۸ سال دفاع مقدس ماجرای حقیقت طلبانی است که هر نگاه منصفانه‌ای در دنیا به آنها افتخار می‌کند.
وی با بیان اینکه یادواره‌های شهدا برای تکریم از عمل ماندگار شهیدان است، تصریح کرد: شهدا حقیقت‌هایی که در فهم نادرست تاریخ در حال فراموش شدن بود را احیا کردند.
رفیعی با بیان اینکه حقیقت اسلام با فهم نادرست رژیم شاهنشاهی در کشوری که ۹۸ درصد آن مسلمان بودند به یغما رفته بود، ادامه داد: رژیم شاهنشاهی اجازه نمی‌داد عمل اجتماعی و سیاسی دین خدا در جامعه ظهور و بروز پیدا کند.
وی با بیان اینکه شهدا فهم نادرست از دین را اصلاح کرده و اسلام به متن زندگی جامعه بازگشت، تاکید کرد: شهدا استقلال، حیثیت و آبروی کشور را که به فراموشی سپرده شده بود احیا کردند.
فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین با اشاره اضافه کرد: با اقدامات رژیم شاهنشاهی امریکایی‌ها خود را در این کشور صاحبخانه می‌دانستند اما شهدا این استقلال را به ما برگرداندند و ما امروز مستقل هستیم و هیچکس در هیچ جای دنیا اجازه ندارد نگاهی بد به این کشور و مرزهای آن داشته باشد.
وی با بیان اینکه شهدا به ما آموختند که نترسیم و در روز حادثه در وسط میدان باشیم، گفت: اگر در وسط میدان نباشیم دشمنان به اهداف شوم خود در رابطه با این خاک خواهند رسید.
رفیعی اظهار کرد: سال گذشته در همین ایام عده‌ای با محوریت کشورهای غربی جولان می‌دادند تا بر علیه این ملت ائتلاف تشکیل دهند اما باز هم در برابر عظمت و وحدت این ملت شکست خوردند.
وی با تاکید بر اینکه شهدا به این کشور هویت مستقل دادند، افزود: عمل ماندگار شهیدان باید در جامعه محور قرار بگیرد.
فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین تصریح کرد: عمل شهیدان را باید پیش روی خود بگذاریم و با همین نگاه طمع‌کاران و کسانی را که بر علیه استقلال این کشور نقش می‌کشند پشیمان کنیم.
وی با بیان اینکه با شهدا راه را گم نمی‌کنیم، تاکید کرد: استکبار حق حاکمیتی بر ما ندارد و این حرف شهیدان ما است.
رفیعی عنوان کرد: افق نگاه شهدا بلند بود و تلاش کردند تا پرچم لا اله الا الله را در جهان به اهتزاز در بیاورند و این کار را نیز به خوبی انجام داده و آن را حس می‌کنیم.
وی با بیان اینکه قدر و شأن ملت ایران در مقایسه با ۱۴۰۰ سال پیش قابل مقایسه نیست، ادامه داد: یک روز علی (ع) در شامات با مالک به به معاویه صفتان رسید اما عقبه امام را یاری نکردند و امام مجبور شد مالک را برگرداند اما در عصر حاضر امام جامعه توانست با همراهی مالک‌های خود همچون شهید سلیمانی در همین شامات دشمن را شکست دهد.
فرمانده سپاه صاحب‌الامر (عج) استان قزوین با بیان اینکه دشمن تغییری نکرده بلکه ترفند خود را تغییر داده، ادامه داد: دیروز نبرد مسلحانه در خاکریز و جغرافیای مشخصی بر علیه این کشور شکل گرفته بود که در آن شکست خوردند اما امروز جنگ جدیدی را بر علیه این ملت آغاز کرده‌اند.
وی عنوان کرد: سال گذشته ۵ رسانه در کمتر از دو ماه بیش از ۴۰ هزار دروغ را منتشر کردند تا آرامش و وحدت جامعه را بر هم بزنند اما این بار نیز شکست خورده و شرایط تغییر کرد.
رفیعی در پایان یادآور شد: در حالی که دشمن تلاش می‌کرد کشور را به انزوا ببرد اما همه چیز برعکس شد و شاهد همراهی بیشتر جامعه جهانی و پیوستن ایران به جمع‌های بزرگی همچون شانگهای و بریکس بودیم. امیدوارم از خبر ترفندهای دشمن در برابر ملت ایران تغییر کرده است راضی بوده باشید.

ترفندهای دشمن در برابر ملت ایران تغییر کرده است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۱۵ ۰۲:۵۰:۵۲