تردد ۹۹۷ هزار وسیله نقلیه در ورودی و خروجی های آذربایجان
غربی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تردد ۹۹۷ هزار وسیله نقلیه در ورودی و خروجی های آذربایجان
غربی
ایرج دست نشان در گفت و گو با خبرنگار سایت احکام، اظهار کرد: از آغاز طرح نوروزی تاکنون کل تردد های ثبت شده در جاده های آذربایجان غربی بیش از ۵میلیون و ۶۴۹ هزار تردد بود که ۶.۳۰ درصد کاهش داراست.
وی افزود: فاصله غیرمجاز با ۴.۳۹ درصد بیشترین سهم از تخلفات جاده ای آذربایجان غربی را به خود اختصاص داده است.
دست نشان با اشاره به اینکه متوسط تردد ساعتی در استان توسط وسایل نقلیه ۲۲۳ ساعت است، اظهار کرد: در مجموع ۱۰ روز گذشته از اجرای طرح نوروزی، ساعات اوج تردد در جاده های آذربایجان غربی بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ ثبت شده است.
وی یاد آور شد: طبق رصد دستگاه های تردد شمار در سطح استان، خودرو های سواری و وانت بار با بیش از ۵میلیون و ۲۲۳ هزار تردد، خودرو های سنگین با بیش از ۴۲۶ هزار تردد و اتوبوس با ۲۶ هزار و ۸۱ تردد بترتیب بیشترین میزان تردد را در جاده های آذربایجان غربی به خود اختصاص داده اند.
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای آذربایجان غربی ادامه داد: بیشترین میزان تردد را از آغاز طرح نوروزی تاکنون، محور ملکان_میاندوآب با ۱۷۷ هزار و ۱۴۷ تردد داشته است.
وی درخصوص آمار تردد در روز گذشته نیز گفت: در دهمین روز از اجرای طرح نوروزی در مجموع ۶۲۹ هزار و ۲۶۵ وسیله نقلیه در جاده های استان تردد کردند که نسبت به مدت زمان سال گذشته رشد ۵.۶۸ درصدی داشته است همچنین در این روز کل تردد های ثبت شده در ورودی و خروجی های استان ۱۱۱ هزار و ۵۵۴ تردد بود. امیدوارم از خبر تردد ۹۹۷ هزار وسیله نقلیه در ورودی و خروجی های آذربایجان
غربی
راضی بوده باشید.

تردد ۹۹۷ هزار وسیله نقلیه در ورودی و خروجی های آذربایجان
غربی  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۳-۲۵ ۰۲:۴۱:۱۵