تردد خودروهای سنگین در اصفهان ممنوع شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تردد خودروهای سنگین در اصفهان ممنوع شد به گزارش سوالات شرعی و احکام، سرهنگ اصغر زارع اظهار داشت: با توجه به عدم ساماندهی سرویس‌های مدارس و به منظور روانسازی ترافیک روزهای آغازین بازگشایی مدارس و جهت رفاه حال شهروندان پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان اصفهان اقدام به اعمال محدودیت تردد برای خودروهای سنگین در سطح شهر اصفهان کرد.
وی افزود: براین اساس تردد خودروهای سنگین شامل کامیون‌ها، تریلرها، کامیونت هاو ماشین‌های راه سازی از ساعت ۶ تا ۱۰ صبح ممنوع است.
رئیس پلیس راهور استان اصفهان با بیان اینکه این محدودیت تردد تا ۱۵ سایت احکامماه ادامه دارد اظهار داشت: درصورتی که شرایط ترافیکی معابر شهری به حالت عادی باز نگردد مجدداً این محدودیت ممکن است ادامه یابد.
سرهنگ زارع با بیان اینکه عدم تمایل خانواده‌ها به استفاده از سرویس مدارس باعث بروز ترافیک سنگین در معابر شهری می‌شود اظهار داشت: به والدین دانش آموزان توصیه می‌کنیم از سرویس مدارس معتبر و دارای مجوز برای بردن فرزندان خود به مدرسه استفاده کرده و از آوردن خودروی شخصی به داخل شهر اصفهان خودداری کنند.
این مقام انتظامی عنوان کرد: از مدیران مدارس هم می‌خواهیم که برای جلوگیری از بروز ترافیک در مقابل مدارس اجازه دهند که سرویس‌های مدارس دانش آموزان را در حیاط مدرسه پیاده و سوار کنند. امیدوارم از خبر تردد خودروهای سنگین در اصفهان ممنوع شد راضی بوده باشید.

تردد خودروهای سنگین در اصفهان ممنوع شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۷ ۰۲:۳۹:۲۷