تراز خبرنگاران استان ایلام در مقیاس ملی بسیار بالا
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تراز خبرنگاران استان ایلام در مقیاس ملی بسیار بالا
است
به گزارش خبرنگار سایت احکام، حسن بهرام‌نیا استاندار ایلام شامگاه روز یکشنبه در آیین نکوداشت روز خبرنگار، گفت: قلم خبرنگاران می‌تواند نجات‌بخش باشد و در توسعه و تعالی همه بخش‌های کشور موثر واقع شود.
استاندار ایلام با اشاره به گرامیداشت روز خبرنگار و یاد و خاطره شهید صارمی، گفت: شهید صارمی بعنوان یک خبرنگار متعهد و اخلاق‌مدار الگویی برای همه خبرنگاران است.
وی با یاد و خاطره شهدای خبرنگار استان ایلام، گفت: جای این خبرنگاران در این جمع خالی است و به یقین این فضا یک فضای معنوی است.
استاندار ایلام رسالت خبرنگاران را بسیار حساس ذکر کرد و گفت: اصحاب قلم براساس عشق و علاقه این حرفه را انتخاب کردند و با همه توان خود در جهت ارتقا استان در حوزه‌های مختلف می‌کوشند.
وی با تمجید از تلاش و اهتمام خبرنگاران در رساندن پیام مردم به مسئولان و انعکاس مشکلات مردم، خاطرنشان کرد: خبرنگاران چشم بینا، گوش شنوای و صدای مردم هستند که مشکلات مردم را به اطلاع کارگزاران نظام می‌رسانند.
استاندار ایلام به نقش آفرینی خبرنگاران در بزنگاه‌های مختلف استان اشاره کرد و گفت: اصحاب رسانه در برهه‌های مختلف نقش آفرین بودند که از مصادیق آن حمایت از انتقال پرونده مالیاتی نفت و گاز غرب به استان بود.
نماینده عالی دولت در استان ایلام با اشاره به سفر وزیر راه و شهرسازی به استان ایلام، نیز عنوان کرد: چهار خطه کردن مسیر ایلام – ملکشاهی، پیگیری خط ریلی، فرودگاه آبدانان و تعریض و تکمیل راههای حوزه جنوب استان از جمله مصوبات مهم این سفر بود. امیدوارم از خبر تراز خبرنگاران استان ایلام در مقیاس ملی بسیار بالا
است
راضی بوده باشید.

تراز خبرنگاران استان ایلام در مقیاس ملی بسیار بالا
است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۱۴ ۰۲:۳۹:۲۹