تداوم ویرانگری و بمباران غزه در ۲۷۹امین روز جنگ

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تداوم ویرانگری و بمباران غزه در ۲۷۹امین روز جنگ به گزارش سوالات شرعی و احکام، اشغالگران رژیم صهیونیستی در دویست و هفتاد و نهمین روز از جنگ غزه نیز به حملات و ویرانگری خود در این منطقه ادامه دادند.
شبکه «الجزیره» بامداد پنجشنبه گزارش داد که مناطق «الرمال» و «تل الهوی» در شهر غزه هدف حملات شدید ارتش رژیم صهیونیستی قرار گرفته‌اند.
شبکه «المیادین» هم خبر داد که شرق شهر «خان‌یونس» در جنوب و اردوگاه «المغازی» در مرکز نوار غزه نیز هدف حملات صهیونیست‌ها قرار گرفتند.
کانال تلگرامی قدس الاخباریه هم بامداد امروز گزارش داد که توپخانه‌های اشغالگران منطقه الصبره در جنوب نوار غزه را هدف گلوله‌های توپخانه قرار دادند.
منابع فلسطینی همچنین گزارش دادند که اشغالگران هم اکنون در حال هدف قرار دادن منازل مسکونی فلسطینیان در مرکز شهر رفح در جنوب غزه هستند.
وزارت بهداشت غزه در دویست و هفتاد و نهمین روز جنگ از افزایش شمار شهدای تجاوزات رژیم صهیونیستی به این باریکه به فراتر از ۳۸ هزار و ۲۹۵ تن خبر داد. امیدوارم از خبر تداوم ویرانگری و بمباران غزه در ۲۷۹امین روز جنگ راضی بوده باشید.

تداوم ویرانگری و بمباران غزه در ۲۷۹امین روز جنگ  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۱۱ ۰۲:۳۶:۵۴