تداوم عملیات‌های گروه‌های مقاومت فلسطین در غزه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تداوم عملیات‌های گروه‌های مقاومت فلسطین در غزه به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از الجزیره، گروه‌های مقاومت فلسطین اعلام کردند که عملیات‌های جدیدی را علیه نظامیان و جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی در نوار غزه به انجام رسانده‌اند.
گردان‌های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) اعلام کرد که مبارزان این گردان‌ها نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی را در جنوب شهرک «الزیتون» شهر غزه با خمپاره سنگین هدف قرار داده‌اند.
علاوه بر این بر اساس اعلام گردان‌های قسام، مبارزان قسام در عملیاتی مشترک با گروه‌های «عمر القاسم» موفق شدند که تجمع نیروهای ارتش رژیم اشغالگر صهیونیستی را در جنوب شهرک الزیتون شهر غزه هدف حمله خمپاره‌ای دیگری قرار بدهند.
گردان‌های قدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) نیز از هدف قراردادن ۲ جنگ‌افزار ارتش رژیم صهیونیستی در اطراف چهارراه «دوله» واقع در شهرک الزیتون در جنوب شهر غزه با گلوله «آر پی جی» خبر داد.
گروه‌های «عمر القاسم» نیز اعلام کرد که مبارزان این گردان‌ها در عملیاتی مشترک با گردان‌های قدس جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی را در منطقه «بیاره ساق الله» واقع در شرق شهرک الزیتون هدف قرار داده‌اند.
پیش از این نیز گردان‌های قدس اعلام کرد که نظامیان و جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی را در جنوب شهرک «الزیتون» شهر غزه با خمپاره ۶۰ هدف قرار داده است. علاوه بر این مبارزان گردان‌های قدس موفق شدند که یک پهپاد «کوادکوپتر» ارتش رژیم صهیونیستی را در مرکز شهر خان‌یونس در جنوب نوار غزه سرنگون کنند. گردان‌های قدس اعلام کرد که این پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی در حال انجام عملیات جاسوسی و اطلاعاتی در مرکز شهر خان‌یونس بوده است. امیدوارم از خبر تداوم عملیات‌های گروه‌های مقاومت فلسطین در غزه راضی بوده باشید.

تداوم عملیات‌های گروه‌های مقاومت فلسطین در غزه  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۲۷ ۰۲:۴۳:۴۸