تداوم ضربه های مهلک مقاومت به اشغالگران/شکار ۲ تانک در
غزه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تداوم ضربه های مهلک مقاومت به اشغالگران/شکار ۲ تانک در
غزه
به گزارش سوالات شرعی و احکام، عملیات‌های مقاومت فلسطین در نوار غزه علیه نظامیان و جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی همچنان ادامه دارد.با وجود گذشت ۱۶۶ روز از حمله‌های ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه، عملیات‌های مقاومت فلسطین در نوار غزه علیه نظامیان و جنگ‌افزارهای ارتش رژیم صهیونیستی همچنان ادامه دارد.
مرکز اطلاع رسانی فلسطین چهارشنبه شب به نقل از گردان‌های قسام اعلام کرد دو تانک مرکاوای ارتش رژیم صهیونیستی را در اطراف بیمارستان شفا در غزه با راکت ضدزره یاسین ۱۰۵ هدف قرار داده است.
ساعاتی پیش نیز، منابع فلسطینی در خبری فوری به نقل از گردان جنین وابسته به گردان‌های قدس اعلام کرد که احمد هانی برکات، فرمانده عملیات نظامی گردان جنین و دو تن از همراهانش بر اثر حمله رژیم صهیونیستی در کرانه باختری به شهادت رسیدند.
گردان‌های جنین با صدور بیانیه‌ای مطبوعاتی شهادت فرمانده عملیات نظامی گردان جنین و همرزمانش به دست نظامیان صهیونیست را تسلیت و تاکید کرد که جنایت‌های رژیم اشغالگر، بی پاسخ نخواهد ماند و نظامیان صهیونیست، تاوان این جنایت‌ها را پس خواهند داد و انتقام و مبارزه تا آزادی کامل خاک فلسطین ادامه خواهد یافت.
وزارت بهداشت نوار غزه در تازه‌ترین آمار خود از قربانیان حملات رژیم اسرائیل به این منطقه اعلام کرد که شمار شهدای غزه دست‌کم ۳۱۹۲۳ و شمار زخمی‌ها نیز به ۷۴۰۹۶ نفر افزایش یافته است. امیدوارم از خبر تداوم ضربه های مهلک مقاومت به اشغالگران/شکار ۲ تانک در
غزه
راضی بوده باشید.

تداوم ضربه های مهلک مقاومت به اشغالگران/شکار ۲ تانک در
غزه  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۳-۲۱ ۰۲:۴۱:۱۴