تداوم رفتارهای غیرسازنده به هیچ وجه در جهت منافع غرب
نیست

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تداوم رفتارهای غیرسازنده به هیچ وجه در جهت منافع غرب
نیست
ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به اقدامات امروز چند کشور معدود در اروپا و رژیم آمریکا که علاوه بر صدور بیانیه‌های مداخله آمیز، با اعلام تحریم‌هایی علیه برخی مسئولان، رسانه‌های خبری ایرانی و مدیران مسئول آنها نیز همراه بود، اظهار داشت: متأسفانه برخی طرف‌ها که سوابق تاریخی کاملاً تاریک و کارنامه‌ای مردود در موضوع حقوق بشر و زنان دارند، در اقدامی هماهنگ و در تلاشی مذبوحانه و نخ‌نما برای فتنه‌انگیزی در جمهوری اسلامی ایران، بیانیه‌های سیاسی بی ارزش منتشر و بر طبل تحریم‌های تکراری و بی اثر می‌کوبند.
سخنگوی وزارت امور خارجه با محکوم کردن این اقدامات و اظهارات مداخله‌جویانه و نمایش‌های مضحک و ریاکارانه، تأکید کرد کشورهایی که به طور مستمر مرتکب شدیدترین خشونت‌ها علیه شهروندان خود به ویژه زنان و نیز اقلیت‌ها، رنگین‌پوستان، بومیان و مهاجران می‌شوند و در قبال جنایات روزانه رژیم کودک‌کش صهیونیست هیچ گاه جسارت اعتراض واقعی و محکومیت آن را نداشته‌اند، حق ندارند نسبت به ملت ایران اشک تمساح بریزند.
کنعانی میزبانی این کشورها از چهره‌ها و گروه‌های منفور و جنایتکار نظیر فرقه تروریستی منافقین که دست آنها به خون هزاران نفر از مردم بی‌گناه ایران و عراق آغشته است، دعوت از آنها جهت برگزاری تجمعات و دادن تریبون به آنها را بیانگر دروغ بودن ادعاهایی چون حمایت از حقوق مردم ایران دانست.
سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن تقبیح اقدامات غیرحقوقی و غیردیپلماتیک این رژیم‌ها، اظهار داشت: سیاستمداران اروپایی بهتر است هر چه زودتر این واقعیت را بپذیرند که تداوم این رفتارهای غیرسازنده، به هیچ وجه در جهت منافع آنها نیست و باید سیاست جدیدی مبتنی بر احترام به ملت بزرگ و متمدن ایران، حاکمیت ملی جمهوری اسلامی ایران و امنیت و منافع مشترک طرفین را طراحی و اجرا نمایند. بدیهی است ملت دارای بصیرت ایران و دولت جمهوری اسلامی ایران و نهادهای مسئول امنیت، در ایجاد امنیت عمومی برای ملت ایران، تحت تأثیر تبلیغات و اقدامات مغرضانه طرف‌های غربی قرار نخواهند گرفت. امیدوارم از خبر تداوم رفتارهای غیرسازنده به هیچ وجه در جهت منافع غرب
نیست
راضی بوده باشید.

تداوم رفتارهای غیرسازنده به هیچ وجه در جهت منافع غرب
نیست  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۱۶ ۰۲:۳۹:۳۶