تداوم تظاهرات گسترده در فلسطین اشغالی با شعار برکناری
نتانیاهو

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تداوم تظاهرات گسترده در فلسطین اشغالی با شعار برکناری
نتانیاهو
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از وبگاه عبری «وای نت» وابسته به روزنامه یدیعوت آحارانوت، هزاران نفر از صهیونیست‌ها با برگزاری تظاهرات اعتراض‌آمیز در شهر بندری حیفا خواهان استعفای فوری بنیامین نتانیاهو از نخست وزیری شدند.
بر پایه این گزارش، تظاهر کنندگان با سر دادن شعارهای مختلف و با حمل پارچه نوشته‌هایی خواستار روی کار آمدن کابینه‌ای مسئولیت پذیر و عاری از فساد شدند.
در همین ارتباط، شماری از صهیونیست‌ها در مقابل اقامتگاه بنیامین نتانیاهو در شهر «قیساریه» (قیصریه) واقع در سواحل مدیترانه تجمع کرده و خواهان استعفای فوری وی هستند.
شبکه عبری کان گزارش داد که در جریان درگیری تظاهرات کنندگان با پلیس در مقابل اقامتگاه نتانیاهو، دست کم ۶ نفر از تظاهرات کنندگان که در مقابل ویلای نتانیاهو تحصن کرده بودند، بازداشت شدند.
در همین ارتباط، معترضین اعلام کردند، امشب نیز تظاهرات مشابهی را برای برکناری نتانیاهو به دلیل شکست‌ها و ناکامی‌هایش در این جنگ ترتیب خواهند داد.
گفتنی است طی هفته‌های اخیر معترضین به شکل مستمری در مقابل محل اقامت نتانیاهو در خیابان غزه در قدس دست به تظاهرات زده و این اعتراضات حتی به درگیری با پلیس هم منجر شد.
شهر تل‌آویو نیز همچنان یکی از کانون‌های اعتراضات علیه نتانیاهو و سیاست‌های وی و نیز ائتلاف محسوب می‌شود. امیدوارم از خبر تداوم تظاهرات گسترده در فلسطین اشغالی با شعار برکناری
نتانیاهو
راضی بوده باشید.

تداوم تظاهرات گسترده در فلسطین اشغالی با شعار برکناری
نتانیاهو  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۰۳ ۰۲:۴۳:۳۳