تخریب مزارع شمال با ویلاسازی/ مالیات از ویلاداران
بگیریم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تخریب مزارع شمال با ویلاسازی/ مالیات از ویلاداران
بگیریم
به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت الاسلام مهدی رجایی نیا پنجشنبه شب در آئین تحلیل از فعالان گردشگری در نوشهر با اشاره به هزینه کرد بالای و چندین میلیاردی برای ساخت ویلا و خانه‌های دوم در اراضی مازندران اظهار داشت: بخش زیادی از مزارع و باغات شمال با ویلاسازی تخریب شده است.
وی با اظهار اینکه باید از ویلاداران مالیات گرفته شود، افزود: اگر در زمینه‌های گردشگری و هتلداری مدیریت مناسب صورت می‌گرفت شاهد حجم روز افزون و بالای ویلاسازی و تخریب مزارع در منطقه نبودیم.
وی اجرای طرح‌های گردشگری ارزان قیمت را در استان‌های شمالی از جمله مازندران ضروری دانست و با تاکید بر اجرای طرح آمایش سرزمین در استان مازندران، آن را راهی برای نجات استان از معضل ساخت وسازهای غیرمجاز معرفی کرد و افزود: متأسفانه سهم میراث فرهنگی از بودجه فرهنگی کشور بسیار ناچیز است.
حجت الاسلام رجایی نیا به توجه دولت به حوزه گردشگری اشاره و اضافه کرد: گردشگری در برنامه پنج ساله هفتم جزو محورهای توسعه و شکوفایی کشور محسوب می‌شود و باید به آن توجه شود و امیدواریم سهم آن از بودجه‌های فرهنگی ارتقا یابد

رئیس امور فرهنگ و ورزش سازمان برنامه و بودجه تصریح کرد: در حال حاضر ۲.۵ درصد بودجه کشور به حوزه فرهنگی تخصیص دارد که ناچیز است. امیدوارم از خبر تخریب مزارع شمال با ویلاسازی/ مالیات از ویلاداران
بگیریم
راضی بوده باشید.

تخریب مزارع شمال با ویلاسازی/ مالیات از ویلاداران
بگیریم  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۰-۰۷ ۰۲:۴۰:۲۰