تخریب ساخت‌وسازهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی بروجرد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تخریب ساخت‌وسازهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی بروجرد به گزارش خبرنگار سایت احکام، سرهنگ مسلم مویدی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: حکم تخریب شش مورد ساخت‌وساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی منطقه «گلدشت» شهرستان بروجرد اجرا شد.
وی گفت: این حکم با دستور دادستان شهرستان و در اجرای تبصره دو ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی کشاورزی با همکاری مدیر جهاد کشاورزی، رئیس و پرسنل یگان حفاظت امور اراضی و با همکاری نیروی انتظامی و سایر عوامل مرتبط اجرا شد.
فرمانده یگان حفاظت امور اراضی کشاورزی لرستان، افزود: با اجرای این حکم، چهار هزار متر مربع از اراضی کشاورزی و باغی به حالت اولیه بازگردانده شد.
سرهنگ مسلم مویدی، افزود: بر اساس قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی، هرگونه تغییر کاربری غیرمجاز در اراضی کشاورزی جرم محسوب می‌شود و از کشاورزان درخواست می‌شود قبل از انجام هرگونه اقدام در اراضی زراعی و باغی اعم از خرید و فروش، تفکیک، دیوار و فنس‌کشی، احداث بنا و به طور کلی هرگونه تغییر کاربری به مدیریت و مراکز و امور اراضی جهاد کشاورزی شهرستان‌ها مراجعه کنند.
وی اظهار کرد: شهروندان می‌توانند هرگونه ساخت‌وساز در اراضی کشاورزی را از طریق مدیریت جهاد کشاورزی و یا تماس با شماره ۱۳۱ اطلاع دهند. امیدوارم از خبر تخریب ساخت‌وسازهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی بروجرد راضی بوده باشید.

تخریب ساخت‌وسازهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی بروجرد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۵-۳۰ ۰۲:۳۹:۴۲