تحویل ۲۱۷ کلاس درس در کمتر از ۶ ماه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تحویل ۲۱۷ کلاس درس در کمتر از ۶ ماه به گزارش خبرنگار سایت احکام، بهزاد محمدی خلفلو شامگاه یکشنبه در مراسم افتتاح همزمان پروژه‌های مدرسه‌سازی در مشگین‌شهر، اظهار کرد: همزمان با افتتاح پروژه‌های مدرسه‌سازی در سطح کشور که به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی انجام شد، در استان اردبیل نیز شاهد افتتاح و بهره‌برداری ۲۳ پروژه هستیم که در قالب ۱۱۹ کلاس درس و هزینه‌کرد ۳۳۰ میلیارد تومانی اجرایی و عملیاتی شده است.
وی با بیان اینکه در دولت سیزدهم رویکرد اصلی محرومیت زدایی و برقراری عدالت در حوزه آموزش و پرورش و ساخت و سازهای کیفی است، تصریح کرد: تلاش همکاران ما در نوسازی مدارس بر این بوده تا کیفی‌ترین پروژه‌ها را متناسب با الگوهای معماری اسلامی، ایرانی احداث و تحویل آموزش و پرورش دهند.
مدیرکل نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس استان اردبیل از افزایش جهشی اعتبارات نوسازی در دولت سیزدهم خبر داد و گفت: در دولت سیزدهم اعتبارات نوسازی مدارس جهش چهار برابری داشته به طوری که از رقم ۹۷ میلیارد تومان، این منابع به ۳۳۰ میلیارد تومان افزایش یافته است.
محمدی افزود: ۱۹۸ پروژه مدرسه‌سازی در استان اردبیل در حال احداث است که تلاش می‌کنیم تا سایت احکامماه سال آینده اکثر این واحدهای آموزشی را تکمیل و تحویل آموزش و پرورش دهیم تا دانش‌آموزان در بهترین فضا تحصیل خود را انجام دهند.
مدیرکل نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس استان اردبیل بیان کرد: تمام تلاش نوسازی مدارس بر این است تا با همراهی خیران بتواند پروژه‌های نیمه‌تمام را هر چه سریع‌تر تکمیل و زمینه آغاز پروژه‌های جدید را به ویژه در مناطق با فضای آموزشی پایین‌تر مهیا کند. امیدوارم از خبر تحویل ۲۱۷ کلاس درس در کمتر از ۶ ماه راضی بوده باشید.

تحویل ۲۱۷ کلاس درس در کمتر از ۶ ماه  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۰۵ ۰۲:۴۰:۳۰