تجهیز پارک‌های بوشهر به وسایل ورزشی ویژه توانیابان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تجهیز پارک‌های بوشهر به وسایل ورزشی ویژه توانیابان به گزارش خبرنگار سایت احکام، محمد حسن محمدی دوشنبه‌شب در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شهرداری بوشهر در اجرا پروژه‌های مختلف همواره تلاش کرده تا بستر مناسبی برای حضور پررنگ‌تر توانیابان در جامعه فراهم کند.
وی بیان کرد: در همین راستا پس از صندلی‌های ویژه توانیایان در سطح معابر شهری، به‌زودی نیز نسبت به نصب ست‌های ورزشی ویژه توانیابان در پارک‌های باسیدون و بهزاد اقدام می‌شود که سهم هر کدام از این پارک‌ها هفت ست خواهد بود.
معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری بندر بوشهر ادامه داد: توانیابان بوشهری در موارد بسیار زیادی ظرفیت‌های خود را به عرصه ظهور رساندند که به تناسب این ظرفیت مکلف به بهسازی معابر شهری برای استفاده آنان هستیم.
وی افزود: توانیابان استعدادهای خاص خود را دارند که اعتقاد داریم فراهم سازی شرایط برای حضور پررنگ‌تر آنان در جامعه می‌تواند به پویایی و بالندگی محیط شهری کمک کند.
محمدی بیان کرد: شهرداری بوشهر نیز به سهم خود آمادگی دارد تا پروژه‌های ویژه توانیابان در سطح شهر را به صورت ویژه مورد حمایت قرار دهد. امیدوارم از خبر تجهیز پارک‌های بوشهر به وسایل ورزشی ویژه توانیابان راضی بوده باشید.

تجهیز پارک‌های بوشهر به وسایل ورزشی ویژه توانیابان  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۱۸ ۰۲:۳۹:۲۵