تجمع صدها عراقی در میدان التحریر بغداد در حمایت از مردم
غزه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تجمع صدها عراقی در میدان التحریر بغداد در حمایت از مردم
غزه
به گزارش سوالات شرعی و احکام، صدها شهروند عراقی به نشانه همبستگی با مردم فلسطین در نوار غزه و محکومیت جنایت‌های رژیم صهیونیستی در این باریکه در میدان التحریر واقع در مرکز شهر بغداد تجمع کردند.
پایگاه شفق نیوز عراق شنبه شب گزارش داد که فعالان عراقی با برپایی تجمع همبستگی در میدان التحریر بغداد به نشانه همبستگی با اهالی غزه و ابراز انزجار از حمایت‌های آمریکا در نسل کشی رژیم صهیونیستی در باریکه غزه خواستار تحریم کالاهای آمریکایی و اسرائیلی شدند.
مردم از اقشار مختلف اجتماعی و سیاسی جامعه در این تظاهرات شرکت کرده و با در دست داشتن پلاکاردهایی، جنایت‌های رژیم صهیونیستی در نوار غزه را محکوم و با اهالی غزه و مقاومت فلسطینی ابراز همبستگی کردند.
شهروندان عراقی در این مراسم با در دست داشتن پلاکاردهایی در حمایت از عملیات طوفان الاقصی و با عناوین دیگری شامل «کالاهای آمریکایی و اسرائیلی را تحریم کنید» و «بوی تعفن ذلت حاکمان عربی در مقابل اشغالگران حس می‌شود» خشم و انزجار خود را اعلام کردند.
تظاهرکنندگان عراقی خواهان توقف جنایت ددمنشانه این رژیم در غزه شدند. امیدوارم از خبر تجمع صدها عراقی در میدان التحریر بغداد در حمایت از مردم
غزه
راضی بوده باشید.

تجمع صدها عراقی در میدان التحریر بغداد در حمایت از مردم
غزه  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۳-۳۱ ۰۲:۴۴:۰۹