تجلیل از ۲ معلم نمونه قرآنی استان بوشهر انجام شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تجلیل از ۲ معلم نمونه قرآنی استان بوشهر انجام شد به گزارش خبرنگار سایت احکام، رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان بوشهر چهارشنبه شب در این مراسم گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته معلم بر خود فرض و واجب دانستیم از ۲ معلم نمونه قرآنی استان، جناب آقای استاد محبوبی و استاد دکتر نجفی که قریب ۱۰ سال است در مسجد حضرت قائم (عج) شهر بوشهر و استاد نجفی در منزل شخصی خود مشغول فعالیت قرآنی است و تدریس قرآن کریم می‌کنند تجلیل به عمل آوریم.
وی با اشاره به ویژگی و شاخصه این اساتید قرآنی گفت: استاد محبوبی به مدت ده سال در محل مسجد حضرت قائم (عج) و استاد نجفی نیز به مدت چند سال با برگزاری دوره‌های مختلف قرآنی در محل منزل شخصی خود و استمرار این کلاس‌ها توسط هر دو بزرگوار بدون هیچ گونه چشمداشت و توقعی به عنوان یک حرکت قرآنی در مساجد شهر بوشهر ادامه دار بوده و چندین جلسه ایشان در سایر مساجد، مؤسسات و جلسات قرآنی سطح استان نیز نقش آفرینی می‌کنند.

وی گفت: ایشان در سایر نقاط استان در شهرستان‌های جنوبی و شمالی استان در اواخر هفته مشغول به تدریس قرآن کریم است.
. احمدی منفرد افزود: این اساتید در زمینه فعالیت‌های آموزشی، تبلیغی ترویجی فعالیت همکاری بی شائبه‌ای با همه دستگاه‌های فرهنگی و مراکز مردم نهاد قرآنی دارند. امیدوارم از خبر تجلیل از ۲ معلم نمونه قرآنی استان بوشهر انجام شد راضی بوده باشید.

تجلیل از ۲ معلم نمونه قرآنی استان بوشهر انجام شد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۵-۰۲ ۰۲:۳۸:۲۸