تبیین عملکرد نظام برای نسل جوان ضروری است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تبیین عملکرد نظام برای نسل جوان ضروری است به گزارش خبرنگار سایت احکام، احمد بنافی سه شنبه شب در نشست هماهنگی ستاد دهه فجر شهرستان دشتستان اظهار داشت: باید برای نسل جوان و امروزی، انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی و دستاوردهای آن را در حوزه‌های مختلف تبیین کنیم.
فرماندار شهرستان اضافه کرد: دشمن تلاش گسترده‌ای در راستای مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی و دروغ پردازی در حوزه‌های مختلف داشته که ادارات و بخشداران باید آمار مقایسه‌ای از عملکرد نظام با دوران پهلوی را به مردم ارائه دهند.
وی مدرسه و دانشگاه را از جمله ظرفیت‌های تبیین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی دانسته و ادامه داد: باید به تبیین نظام و انقلاب پرداخته شود و اساتید دانشگاه، معلمان، خطبا و علما و کسانی که دارای مخاطب هستند، این مهم را دستور کار خود قرار دهند.
فرماندار و رئیس ستاد دهه فجر دشتستان تصریح کرد: در دهه فجر امسال با برنامه ریزی انجام شده پروژه‌های متعدد عمرانی، صنعتی و آموزشی در تمامی بخش‌ها، افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد که یک روز نیز با حضور استاندار محترم در شهرستان افتتاح و کلنگ زنی خواهیم داشت.
گفتنی است در این جلسه احکام مسؤولان کمیته‌های ستاد برگزاری دهه فجر اعطا شد. امیدوارم از خبر تبیین عملکرد نظام برای نسل جوان ضروری است راضی بوده باشید.

تبیین عملکرد نظام برای نسل جوان ضروری است  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۱۷ ۰۲:۳۸:۵۰