تبدیل همدان به مسیر ترانزیتی زیارتی و گردشگری مردم
عراق

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تبدیل همدان به مسیر ترانزیتی زیارتی و گردشگری مردم
عراق
به گزارش خبرنگار سایت احکام، اسدالله ربانی سایت احکام شنبه در حاشیه بازدید از مجموعه گردشگری عصر طلایی هگمتانه همدان که به همراه رئیس انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان همدان و جمعی از مدیران آژانس‌های گردشگری و زیارتی همدان انجام شد، بر لزوم همکاری دستگاه‌های خدمت رسان با مراکز گردشگری و تفریحی همدان تاکید کرد و گفت: گردشگری یکی از محورهای اصلی توسعه همدان است و همه باید برای توسعه فضاهای مختص گردشگری در این شهر کمک کنند.
وی، خواستار همکاری بیشتر دستگاه‌های خدمت رسان در این زمینه شد و افزود: تبلیغات و اطلاع رسانی از ظرفیت‌های گردشگری همدان باعث رونق گردشگری می‌شود و از ظرفیت رسانه‌ها و فعالین و تشکل‌های گردشگری باید کمک گرفت.
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری همدان یادآور شد: یکسال اخیر ورود مسافرین و گردشگران از کشور عراق به همدان افزایش بسیار زیادی داشته است و هر روز این زائرین افزایش پیدا می‌کند.
ربانی سایت احکام با بیان اینکه همدان برای مردم عراق مسیر زیارتی و گردشگری تفریحی محسوب می‌شود؛ افزود: ظرفیت خوبی برای توسعه روابط بین شهر همدان و دیگر شهرهای عراق است و بیشتر زائرین عراقی برای سفر به قم و مشهد از مسیر همدان استفاده می‌کنند.
وی افزود: پروژه ۶ هکتاری عصر طلایی هگمتانه یک زمین ۶۱ هزار مترمربعی است که درحال حاضر ۸۶ سوئیت آن فعال و در حال خدمت رسانی به مردم است و چند فاز دیگر آن در دست اقدام است. امیدوارم از خبر تبدیل همدان به مسیر ترانزیتی زیارتی و گردشگری مردم
عراق
راضی بوده باشید.

تبدیل همدان به مسیر ترانزیتی زیارتی و گردشگری مردم
عراق  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۲۰ ۰۲:۳۸:۵۵