تبدیل آبادان به پایلوت تعمیر خودروهای خارجی در
خوزستان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تبدیل آبادان به پایلوت تعمیر خودروهای خارجی در
خوزستان
سیدمحمد مولوی در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام اظهار کرد: توسعه یک جامعه در بخش‌های مختلف همچون صنعت، کشاورزی و خدمات بدون توجه به مهارت و آموزش‌های کوتاه مدت در این زمینه امکان‌پذیر نیست.
وی ادامه داد: بیشترین حجم مراجعات و مطالباتی که شهروندان از ما به عنوان نماینده مجلس دارند، اشتغال است و با توجه به اینکه این موضوع مهم ارتباط مستقیم با معیشت مردم دارد، بنابراین نیازمند اقدام عملی است.
نماینده مردم آبادان در مجلس در ادامه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را یکی از عوامل مؤثر در اشتغالزایی قلمداد کرد و افزود: در تعریف عناوین آموزشی فنی و حرفه‌ای باید به مشاغل جدید توجه کرد که در آن رشته‌های آموزشی متناسب با نیاز هر منطقه باشد.
مولوی با اشاره به کسب و کارهای مهارت محور توضیح داد: باید به دنبال افزایش آموزش باشیم و به افرادی که دوره‌های فنی و حرفه‌ای را با موفقیت به پایان برسانند، تسهیلات با شرایط مناسب اعطا می‌شود.
وی با اشاره به وجود خودروهای خارجی در استان خوزستان، بیان کرد: وجود خودروهای خارجی در استان خوزستان سبب شده تا آنها نیازمند خدمات دهی شوند و ضرورت دارد با توجه به این موضوع، بخش اشتغال را در نظر بگیریم.
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس تاکید کرد: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته از سوی اداره کل فنی و حرفه‌ای خوزستان مقرر شده تا شهر آبادان به عنوان پایلوت تعمیر ماشین‌های خارجی استان در نظر گرفته شود که به طور حتم اشتغالزایی بسیاری به دنبال دارد. امیدوارم از خبر تبدیل آبادان به پایلوت تعمیر خودروهای خارجی در
خوزستان
راضی بوده باشید.

تبدیل آبادان به پایلوت تعمیر خودروهای خارجی در
خوزستان  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۰۹ ۰۲:۴۰:۰۹