تاکید انصارالله یمن بر حمایت تمام قد از مقاومت ضد تجاوز
آمریکا

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر تاکید انصارالله یمن بر حمایت تمام قد از مقاومت ضد تجاوز
آمریکا
به گزارش سوالات شرعی و احکام، «علی القحوم» عضو دفتر سیاسی انصارالله یمن در مواضعی ضمن حمایت از محور مقاومت در منطقه، تجاوز نظامی آمریکا به مواضع گروه‌های مقاومت در عراق و سوریه را به شدت محکوم کرد.
در پی حملۀ هوایی شبانه ارتش تروریستی آمریکا به پایگاه‌های گروه‌های مقاومت در عراق و سوریه، عضو ارشد جنبش انصارالله یمن در گفت‌وگو با شبکه خبری المیادین بار دیگر با اعلام همبستگی با گروه‌های مقاومت در عراق، سوریه، فلسطین و سرتاسر منطقه اعلام کرد که یمن در موضع‌گیری و عمل در کنار گروه‌های مقاومت است.
گفتنی است که ستاد فرماندهی مرکزی ارتش ترورریستی آمریکا (سنتکام) بامداد شنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که در واکنش به کشته شدن ۳ نظامی این کشور در حمله به پایگاه «برج -۲۲» در مرز سوریه و اردن حملاتی را به مواضع «گروه‌های تحت حمایت ایران» در عراق و سوریه انجام داده است.
ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا اعلام کرد: ساعت ۱۶ به وقت منطقه زمانی شرقی به بیش از ۸۵ نقطه در خاک عراق و سوریه حمله کرده است.
ارتش آمریکا اعلام کرد: در حمله به این مواضع از چندین هواپیما از حمله بمب‌افکن‌های دوربرد که از ایالات متحده پرواز کرده‌اند استفاده شده است.
طبق این بیانیه، در این حملات از ۱۲۵ بمب دقیق استفاده شد و مراکز فرماندهی و کنترل عملیات‌ها، مراکز اطلاعاتی، راکتی و موشکی، انبارهای ذخیره پهپادها و تأسیسات لوجستیکی گروه‌های تحت حمایت ایران هدف قرار گرفتند.
گفتنی است مقاومت اسلامی عراق پیش‌تر اعلام کرده بود که در راستای حمایت از ملت فلسطین حمله‌های خود به اراضی اشغالی و همچنین پایگاه‌های واشنگتن در منطقه، به دلیل دست‌داشتن آمریکا در کشتار و جنایت علیه فلسطینیان را تشدید خواهد کرد. امیدوارم از خبر تاکید انصارالله یمن بر حمایت تمام قد از مقاومت ضد تجاوز
آمریکا
راضی بوده باشید.

تاکید انصارالله یمن بر حمایت تمام قد از مقاومت ضد تجاوز
آمریکا  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۰۳ ۰۲:۳۶:۵۵