بی برنامگی شهرداری فومن در جمع آوری سد معبر

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر بی برنامگی شهرداری فومن در جمع آوری سد معبر به گزارش خبرنگار سایت احکام، موسی فکور امروز دوشنبه در کارگروه شورای ترافیک اظهار کرد: شورای ترافیک به صورت مستقیم با سلامت جسمانی، امنیت و آرامش مردم ارتباط داشته و باید به صورت ویژه به این شورا و اجرای مصوبات آن در شهرستان فومن توجه شود.
وی به مصوبه شورای ترافیک استان مبنی بر کاهش سرعتکاه اشاره کرد و افزود: بر همین اساس سرعتکاه های غیر ضرور در فومن حذف شده و در دستور کار قرار دارد.
وی با بیان اینکه فناوری را باید جایگزین موانع دست و پاگیر کرد، به لزوم اصلاح سرعت گیرها و سرعتکاه های موجود در شهرستان پرداخت و گفت: باید به نحوی عمل کرد که به استانداردهای لازم و هدف مورد نیاز در بحث امنیت ترافیک رسید نه اینکه فقط سرعت خودروها را کم کرد.
فرماندار فومن با اشاره به در پیش بودن آغاز سال تحصیلی و پیش بینی افزایش ترافیک در سطح شهرستان، بر آماده سازی های لازم شامل خط کشی و نصب علائم هشدار دهنده در اطراف مدارس و واحدهای آموزشی و همچنین نظارت بر عملکرد سرویس مدارس تاکید کرد.
وی با انتقاد از وجود سد معبر در شهر فومن، گفت: مجموعه شهرستان در این زمینه هر گونه کمک لازم را به شهرداری ارائه خواهد کرد، اما ضرورت دارد بالاخره پس از سال‌ها بی برنامگی توسط شهرداری که نتیجه آن موجب نارضایتی مردم شده است، دغدغه شهروندان از سوی شهرداری فومن رفع شود. امیدوارم از خبر بی برنامگی شهرداری فومن در جمع آوری سد معبر راضی بوده باشید.

بی برنامگی شهرداری فومن در جمع آوری سد معبر  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۰۵ ۰۲:۳۹:۱۴