بیش از ۵۷ هزار سفر در جاده‌های آذربایجان‌غربی ثبت شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر بیش از ۵۷ هزار سفر در جاده‌های آذربایجان‌غربی ثبت شد به گزارش سوالات شرعی و احکام، ایرج دست نشان در این زمینه با اشاره به عملکرد ۸ ماهه اداره حمل و نقل مسافر گفت: در سال جاری باعث بیش از ۵۷ هزار سفر در جاده‌های استان شده است.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: در بازه زمانی ۸ ماهه نزدیک به ۵۴۰ هزار مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی مسافری استان به نقاط مختلف جابجا شده‌اند.
دست نشان با بیان اینکه این تعداد از مسافران با اتوبوس، مینی بوس و سواری جابجا شده‌اند، اظهار کرد: در بخش عمومی حمل و نقل مسافر آذربایجان‌غربی در مجموع بیش از ۳ هزار ناوگان حمل و نقل عمومی به تفکیک، ۵۳۴ دستگاه اتوبوس، بیش از یک هزار دستگاه مینی بوس و بیش از یک هزار و ۴۰۰ دستگاه سواری فعالیت می‌کند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر در مجموع ۱۳۳ شرکت، مؤسسه و شعبه مسافربری با بیش از ۳ هزار و ۶۰۰ راننده با کارت هوشمند فعال در استان فعالیت می‌کنند.
وی اعلام کرد: از مسافران درخواست می‌کنیم، سفرهای خود را به صورت برنامه ریزی شده و با تهیه بلیت از طریق اینترنتی و یا دفاتر شرکت‌های مسافری انجام دهند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی اظهار کرد: تلفن گویای ۱۴۱ آماده دریافت هرگونه پیشنهاد، انتقاد و شکایت در مورد ناوگان حمل و نقل مسافری استان در تمام ساعات شبانه روز است. امیدوارم از خبر بیش از ۵۷ هزار سفر در جاده‌های آذربایجان‌غربی ثبت شد راضی بوده باشید.

بیش از ۵۷ هزار سفر در جاده‌های آذربایجان‌غربی ثبت شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۵ ۰۲:۴۱:۳۷