بیش از ۳۵ هزار زائر البرزی به حرم امام خمینی (ره) اعزام
می‌شوند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر بیش از ۳۵ هزار زائر البرزی به حرم امام خمینی (ره) اعزام
می‌شوند
به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار علیرضا حیدرنیا شامگاه شنبه در جمع دانش‌آموزان محمدشهر و ماهدشت اظهار کرد امسال شاهد شور بسیار زیادی برای حضور در مرقد مطهر امام خمینی (ره) در سالروز رحلت بنیان‌گذار کبیر جمهوری اسلامی از سوی مردم استان البرز هستیم.
وی بیان کرد: در این راستا برای اعزام زائران استان البرز به حرم مطهر امام خمینی (ره) با همکاری دستگاه‌ها، ادارات و نهادهای استان برنامه‌ ریزی لازم در قرارگاه شهید فهمیده صورت گرفته است.
فرمانده سپاه استان البرز تصریح کرد: بیش از ۳۵ هزار این استان به حرم مطهر امام خمینی (ره) در سالروز رحلت بنیان‌گذار کبیر جمهوری اسلامی اعزام می‌شوند.
وی خاطرنشان کرد: همچنین امسال نیز شاهد حضور کاروان‌های پیاده زائران حرم مطهر امام خمینی (ره) در استان البرز بودیم و از ۵ هزار زائر از استان‌های دیگر که با کاروان‌های پیاده وارد استان شده‌اند پذیرایی به عمل آمد.
حیدرنیا متذکر شد: مردم شهیدپرور و همیشه در صحنه استان البرز امسال نیز همانند سال‌های گذشته در سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) حضور پرشور و دشمن‌شکنی خواهند داشت. امیدوارم از خبر بیش از ۳۵ هزار زائر البرزی به حرم امام خمینی (ره) اعزام
می‌شوند
راضی بوده باشید.

بیش از ۳۵ هزار زائر البرزی به حرم امام خمینی (ره) اعزام
می‌شوند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۰۳ ۲۳:۲۳:۲۶