بیرانوند: ناراحت ترین بازیکن بودم/ قایدی: خوشحالم گلزنی
کردم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر بیرانوند: ناراحت ترین بازیکن بودم/ قایدی: خوشحالم گلزنی
کردم
به گزارش خبرنگار سایت احکام، دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و فلسطین در هجدهمین دوره رقابت های جام ملت های آسیا از ساعت ۲۱ امروز یکشنبه در ورزشگاه اجوکشین سیتی دوحه قطر برگزار شد که این دیدار با برتری ۴ بر یک ایران همراه شد. کریم انصاریفرد(۲)، شجاع خلیل زاده(۱۲)، مهدی قایدی(۳۸) و سردار آزمون(۵۵) برای ایران گل زدند. تامر صیام(۴۵+۶) برای فلسطین گل زد.
مهدی قایدی در مورد این بازی گفت: خیلی مهم بود که بازی اول را خوب تمام کنیم. دل مردم را شاد کردیم و امیدوارم بتوانیم بازی های بعدی بهتر شویم. وظیفه من بود که گلزنی کنم. خوشحالم که در اولین حضورم در جام ملت های آسیا گلزنی کنم.
محمد محبی نیز گفت: بازی اول همیشه سخت است. خدا را شکر که بازی اول را بردیم و امیدوار شدیم به موفقیت در این تورنمنت. تلاش می کنیم دیدارهای آینده را هم با پیروزی پشت سر بگذاریم.
علیرضا بیرانوند در مورد این دیدار گفت: بازی خوبی را انجام دادیم و امیدوارم برای بازی های بعدی بهتر شویم. از این که گل خوردیم ناراحت شدم. وقتی هم ۱۰ بر یک بازی را ببریم بازهم من ناراحت هستم. از گل خورده ناراحت بودم. تمرکزمان را از دست دادیم و گل خوردیم. امیدوارم از خبر بیرانوند: ناراحت ترین بازیکن بودم/ قایدی: خوشحالم گلزنی
کردم
راضی بوده باشید.

بیرانوند: ناراحت ترین بازیکن بودم/ قایدی: خوشحالم گلزنی
کردم  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۱۵ ۰۲:۴۰:۴۰