بیانیه مهم ارتش یمن درباره حمله بامدادی به یک کشتی تا ساعتی
دیگر

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر بیانیه مهم ارتش یمن درباره حمله بامدادی به یک کشتی تا ساعتی
دیگر
به گزارش سوالات شرعی و احکام، پایگاه خبری المسیره یمن ساعاتی پس از بازتاب رسانه‌ای خبری درباره اصابت موشک دریایی به یک کشتی عبوری از سواحل یمن که گفته می‌شود به مقصد اراضی اشغالی در حرکت بود، از بیانیه مهم، یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن درباره جزئیات این واقعه طی ساعات آتی خبر داد.
منابع خبری بامداد سه‌شنبه از حمله به یک کشتی رژیم صهیونیستی در تنگه باب المندب در جنوب یمن خبر دادند.
در همین ارتباط، شبکه خبری الجزیره به نقل از سازمان امنیت دریایی انگلیس بامداد سه شنبه اعلام کرد که گزارشی درباره وقوع یک حادثه امنیتی در نزدیکی تنگه باب المندب در دریای سرخ دریافت کرده و بررسی‌ها درباره این موضوع آغاز شده است.
از سوی دیگر، برخی منابع خبری نیز گزارش دادند که خبرها حاکی از حمله به یک کشتی صهیونیستی در تنگه باب المندب در نزدیکی سواحل یمن با یک موشک دریایی است.
هنوز منابع رسمی گزارشی در این باره منتشر نکرده‌اند.
طبق آخرین اخبار دریافتی به نقل از پایگاه خبری المسیره، یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که طی ساعت آینده بیانیه مهمی درباره جزئیات این واقعه صادر خواهد کرد.
پیش تر نیروهای مسلح یمن در بیانیه‌ای اعلام کرده بود، در صورتی که کمک‌های غذایی و دارویی به غزه نرسد از عبور و مرور کشتی‌های صهیونیستی یا به مقصد فلسطین اشغالی جلوگیری خواهد کرد.
نیروهای مسلح یمن تاکید کرد که از زمان انتشار بیانیه کنونی، فرمان جلوگیری از عبور کلیه کشتی‌ها به مقصد سرزمین‌های اشغالی فلسطین اجرایی خواهد شد. امیدوارم از خبر بیانیه مهم ارتش یمن درباره حمله بامدادی به یک کشتی تا ساعتی
دیگر
راضی بوده باشید.

بیانیه مهم ارتش یمن درباره حمله بامدادی به یک کشتی تا ساعتی
دیگر  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۲ ۰۲:۳۷:۵۰