بیانیه سنتکام درباره حمله تروریستی به بغداد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر بیانیه سنتکام درباره حمله تروریستی به بغداد به گزارش سوالات شرعی و احکام، سازمان تروریستی سنتکام بامداد پنجشنبه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که نظامیان این کشور در ساعت ۲۱:۳۰ شامگاه چهارشنبه (به وقت محلی) حمله یکجانبه‌ای را در بغداد انجام دادند.
در این بیانیه آمده است که «یک فرمانده گروه کتائب حزب‌الله که مسئول هدایت و مشارکت در حملات علیه نیروهای آمریکایی در منطقه بود»، در این حمله تروریستی به شهادت رسیده است.
این بیانیه اضافه کرد: «نظامیان ما، مسوول کتائب حزب الله را به علت برنامه ریزی مستقیم و مشارکت در حملات به نیروهای آمریکایی در منطقه هدف قرار دادند.»
منابع عراقی، شامگاه امروز، از حمله پهپادهای ناشناس به یک خودروی غیرنظامی در شرق بغداد خبر داده بودند که به دنبال آن، گزارش‌هایی از شهادت چند نفر در برخی رسانه‌ها منتشر شد.
شبکه المیادین لحظاتی بعد به نقل از خبرنگار خود نوشت «ابو باقر الساعدی» معروف به «ابو باقر دیالی» از اعضای ارشد کتائب حزب‌الله عراق در حمله امشب به بغداد به شهادت رسیده است.
با این حال، کتائب حزب‌الله -تا لحظه انتشار این گزارش- هنوز واکنشی به این خبر نشان نداده و آن را رد یا تایید نکرده است.
منابع عراقی دقایقی بعد از این حمله خبر دادند ده‌ها نفر از مردم عراق در شرق بغداد به خیابان‌ها آمده‌اند و علیه آمریکا شعار سر دادند. امیدوارم از خبر بیانیه سنتکام درباره حمله تروریستی به بغداد راضی بوده باشید.

بیانیه سنتکام درباره حمله تروریستی به بغداد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۰۸ ۰۲:۳۹:۴۲